Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-10

Vedė Godą, bet ne Sabutytę

  
Vedė Godą, bet ne Sabutytę
© LNK nuotr.
Jaunavedžiai Garbaravičiai

Kaune įvyko prabangiausios metų vestuvės! Ištaigingoje ceremonijoje amžiną meilę prisiekė garsaus kauniečio ir buvusio Kauno mero Arvydo Garbaravičiaus sūnus Rytis. Jis sau į žmonas paėmė mylimą merginą, psichologijos studentę Godą Gečiauskaitę.

Šią nuostabią dieną garsaus dizainerio Juozo Statkevičiaus aprėdyti jaunieji atrodė pasakiškai.
 
Jaunikis Rytis Garbaravičius LNK TV laidos „Kažkas atsitiko“ kūrybinei grupei guodėsi, jog labai jaudinasi, tačiau žadėjo nebėgti nuo altoriaus. Lūkuriuojantis jaunikio tėvas, buvęs Kauno meras Arvydas Garbaravičius, taip pat neslėpė jaudulio. Sūnaus nuotakai būsimas uošvis negailėjo komplimentų, tačiau neslėpė, kad pačioje Ryčio ir Godos draugystės pradžioje visgi abejonių jis turėjo...
 
Juk kartą Rytis jau buvo išsirinkęs Godą. Kitą Godą – Sabutytę. Ji ir išgarsino buvusio Kauno mero Arvydo Garbaravičiaus sūnų. Metus trukusi draugystė atrodė rimta ir netgi Goda Sabutytė ir Rytis prakalbo apie vestuves. Tačiau netrukus jų santykiai ėmė ir nutrūko... Godos Sabutytės meilės romanai baigėsi tada, kai ji ištekėjo už krepšininko Rolando Alijevo. O štai Rytis Garbaravičius po skyrybų su popscenos žvaigžde sutiko kitą merginą. Taip pat Godą, kurią ir nusivedė prie altoriaus.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petras važiuoja su savo papūga į Italiją. Muitinėje tarnautojas praneša, kad už papūgą turi būti sumokėtas mokestis.
– Kokio dydžio tas mokestis? – klausia žmogelis.
– Priklauso nuo to, kokią papūgą vežatės: už gyvą teks sumokėti šimtą eurų, už iškamšą – tik penkis.
Į tai papūga vos girdimu balsu:
– Petrai, tik nepadaryk dabar kokios kvailystės...