Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   delfi.lt   |   2011-11-28

Ž.Grigaitis tiesioginio eterio metu apdovanojo J.Jurkutę

  
Ž.Grigaitis tiesioginio eterio metu apdovanojo J.Jurkutę
© tvdb.lt
\\\"Šok su manimi\\\" laidos vedėjai: V.Šapranauskas ir J.Jurkutė

Tinklalapis delfi.lt skelbė, jog tryliktoje „Šok su manimi“ laidoje netrūko ne tik profesionalių dalyvių, įkūnijusių žymiausias visų laikų poras, pasirodymų, bet ir netikėtų režisūrinių sprendimų ir mini spektaklių, kuriuose pagrindiniais dalyviais tapo patys komisijos nariai ir projekto laidos vedėjai.

Ant parketo pasirodžius grupės „Liūdni Slibinai“ nariui Dominykui Vaitiekūnui ir jo šokių partnerei Justei Žemaitytei, kurie vaidino peliukus Minę ir Mikį Mauzą, laidos žiūrovai ir komisijos nariai, išskyrus Jurijų Smoriginą, liko sužavėti.
Komisijos narys Žilvinas Grigaitis, kuris nuolat komentuodamas šokėjų pasirodymus, primena savo aplankytas šalis, šį kartą taip pat rado tam tikrų asociacijų iš savo gyvenimiškos patirties. Ž. Grigaitis prisiminė neseniai plačiai per pasaulį nuskambėjusį „Juodąjį penktadienį“ – masinio apsipirkimo dieną JAV.
Šia proga, komisijos narys laidos vedėjai Jurgitai Jurkutei įteikė įstabų vėrinį, tačiau kritiškasis Jurijus Smoriginas šį gražų Žilvino gestą pavadino kyšiu. Be dovanų neliko ir pats komisijos pirmininkas, kuriam buvo įteikta sagė su D. Britanijos valiutos ženklo, o aštrialiežuvis Vytautas Šapranauskas gavo šalį, – pranešė delfi.lt.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyrai du kartus savo gyvenime nesupranta moterų – prieš vestuves ir po vestuvių.