Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   2011-10-18

Žiūrovai dar kartą nužudė Mią

  
Žiūrovai dar kartą nužudė Mią
© tvdb.lt
Mios ir Adomo pasirodymas

Po praėjusią savaitę šokių projekte „Kviečiu šokti“ įvykusio kivirčo tarp komisijos narės Ievos Šimukauskienė ir daininkės Mios, pastaroji buvo pažadėjusi nebedalyvauti projekte, kuriame yra žeminama dėl su projektu nesusijusių dalykų. Kaip bebūtų keista, filmavime Mia pasirodė.

="margin: 0cm 0cm 10pt">Laidos tema buvo „Profesijos“, Mia su Adomu pasirodė pasidabinę vienuolės ir žandaro apdarais, kas labiausiai ir nepatiko komisijai. Žiuri nariai tarsi susitarę kartojo, jog jų pasirodymas būtų puikiai tikęs praėjusios laidos filmavimui, kuomet tema buvusi „Filmai“. Mia su Adomu šoko pagal dainą, skambėjusią filme „Žandaras iš San Tropezo“, o ir jų įkūnyti veikėjai puikiai atitiko šio filmo personažus. Poros šokis nebuvo vienas iš geriausių, tačiau komisijos narė I. Šimukauskienė pagyrė Mią už daug įvairių dalykų, kurie akivaizdžiai buvo sumeluoti tam, jog išpirktų praėjusios laidos kaltes. Mia, kalbant Ievai, net nežiūrėjo į komisijos pusę, nusisukusi murmėjo kažką sau po nosimi ir veido mimika akivaizdžiai rodė, kad perprato Ievos Šimukauskienės saldų melą.
Žiuri vertino šokėjus ne itin gerai, tačiau Mia prašė jų dar menkesnio vertinimo. Pagal projekto pradžioje pasirašytą sutartį, dalyvis negali be aiškios priežasties pasitraukti iš projekto, tad Mia bandė surinkti kuo mažiau balų, kad ją paprasčiausiai išmestų. Dainininkė rodė akivaizdų norą nebedalyvauti filmavimuose, nes jų metu buvo įskaudinta. Regis, jai pavyko, nes žiūrovų balsai nulėmė, jog Mios pora dar kartą paliko projektą. Žinoma, mėnesio pabaigoje ji galės sušokti išsigelbėjimo šokį ir galbūt jau trečiąjį kartą sugrįžti į konkursą.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…