Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-08-05

Ž.Žvagulį ir I.Starošaitę į koncertus lydi ištikimas draugas

  
Ž.Žvagulį ir I.Starošaitę į koncertus lydi ištikimas draugas

Lietuviškos muzikos scenos grando Žilvino Žvagulio šeimą antrus metus džiugina didysis Šveicarijos zenenhundas vardu Aro. Nuo senų laikų jo protėviai ganė avis, o dabar šis įspūdingas, beveik pusšimtį kilogramų sveriantis gražuolis lydi šeimininkų porą į koncertus.

 Paklausus kaip Aro atsidūrė Žvagulių šeimoje, Žilvinas pasakoja, kad labiausiai šuns norėjo jų sūnus Vakaris. „Paskambino draugai ir pranešė, jog turi mažų šunyčių. Su Vakariu kartu pradėjome įkalbinėti Ireną, nes iš pat pradžių ji šuns idėjai nepritarė“.
O parsivežus Arą į namus, didžiausias klausimas, bauginęs Žvagulių šeimą, buvo: „Kur mes jį laikysime?“. „Pirmi trys mėnesiai – sunkiausi, nes jis savo reikalus atlikdavo kur papuola“, – juokiasi Žilvinas. Jie Arui paaukojo visą priepirtį, tad jų augintinis – tikras šeimos narys ir turi savo atskirą kambarį.
 
Didieji Šveicarijos zenenhundai labai mėgsta bendrauti ir dievina naujas pažintis. Todėl nekeista, kad Aro kartu su šeimininkais keliauja į jų koncertus. „Važiuoja, laukia mūsų už scenos, problemų nesudaro. Aro tikrai nekelia daug bėdų. Tik kitiems šalia jo nėra labai jauku, bet kai susipažįsta, jis tampa visų bičiuliu“, - BTV laidai „Duok Labas“ pasakojo atlikėjas Ž.Žvagulis.
 
  

Žymos: įžymybės, Pramogos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Morgas. Naktis. Kapų tyla. Tik staiga tylus balsas tamsoje:
– Ei, Petrai, man atrodo, kad truputį padauginom. Petrai? Ei, Petrai…