Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-11-21

A. Jagelavičiūtė atvira – išvaizda per mėnesį atsieina kelis tūkstančius eurų

  
A. Jagelavičiūtė atvira – išvaizda per mėnesį atsieina kelis tūkstančius eurų
© Luko Griciaus nuotr.

Neseniai mados žurnalo „L'officiel mada“ vyr. redaktore tapusi Agnė Jagelavičiūtė neslepia – jos daili išvaizda per mėnesį atsieina kelis tūkstančius eurų. Tiesa, Agnė socialiniuose tinkluose turi per 170 tūkst. sekėjų, todėl daugybę kosmetikos, drabužių ir procedūrų ji gauna už gražią žinutę internete.

Nesunku pastebėti – Agnė stipriai pasikeitusi. Moteris nusirėžė ilgus priaugintus plaukus, liemuo tapo dar lieknesnis, po grožio procedūrų jos lūpos tapo gerokai putlesnės ir net šiek tiek pakito jos veido bruožai.
Šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 38 metų Agnė neslepia – jos amžius jau yra toks, kai reikia stabdyti senėjimo procesus. „Esu perėjusi į tą kategoriją, kai nebenaudoju bet kokios kosmetikos, jau turiu stabdyti senėjimo procesą. Negaliu pasakyti, kad labai rūpinuosi savo grožiu, bet man patinka būti gražiai, nors tai nėra pagrindinė mano vertybė. Turiu daug kitų stipresnių savybių negu grožis“, – papasakos Agnė.
 
Naujos mados žurnalo vyr. redaktorės pareigos Agnę privers dar rečiau būti namuose. „Sulaukiu komentarų, kad tokios karjeristės kaip aš – bjaurios bobos. Bet aš kasdien gaminu valgyti, šiuo metu net neturiu namų tvarkytojos – savo namus prižiūriu pati. Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad mano vyras visiškai neprisideda prie buities, man atrodo, mes esame šiuolaikinė pora, kur visi darbai yra pasidalijami, nėra tokių, kad vyras – mamutą, o žmona plauna indus.
 
Mano vyras su malonumu išplauna indus, o aš kartais uždirbu labai daug pinigų“, – šypsosi Agnė.
  

Žymos: Agnė Jagelavičiutė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.