Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-01-08

A. Šedžius pažėrė naujų kaltinimų žmonai Monikai: ji nuo manęs buvo priklausoma 100 proc.!

  
A. Šedžius pažėrė naujų kaltinimų žmonai Monikai: ji nuo manęs buvo priklausoma 100 proc.!
© LNK

„Ji tiesiog pasakė „Aš tavęs nebemyliu, turiu kitą“, susikrovė daiktus ir išvažiavo“, – šį antradienio vakarą, 20 val., populiariojoje LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs verslininkas Andrius Šedžius, prabilęs apie skyrybas.

Vasarį Andrius ir Monika Šedžiai būtų šventę šeštąsias vestuvių metines, tačiau jau daugiau nei metus varsto teismų duris. Taikiomis poros skyrybomis, bent artimiausiu metu, nė nekvepia. Šiandien Andrius teigia, kad žmonos iš namų neišmetė, visą laiką ja rūpinosi ir neištikimas, kaip šioji teigė, nebuvo.
„Ji buvo nuo manęs priklausoma 100 procentų. Įtariu, kad jai reikalingas kuo ilgesnis procesas, kad kuo daugiau apie ją rašytų, kad kuo daugiau ji būtų paklausi muzikos rinkoje, kitaip neįsivaizduoju. Jei nebūtų A. Šedžiaus draugė, žmona, nieko ir nebūtų. O dabar ji tapo atitinkamo lygio žvaigžde. Per skyrybas ji save reklamuoja“, – paklaustas, kodėl nepavyksta taikiai išsiskirti, atsakys A. Šedžius.
 
Vyras neigs norintis iš žmonos Monikos atimti bendrą sūnų, todėl neva siekiantis jo globos ir gyvenamosios vietos nustatymo su juo. „Nenoriu iš mamos atimti vaiko. Noriu garanto, kad vaikas nebus paimtas iš manęs“, – teigs A. Šedžius. Verslininkas neslėps, kad kone kasdien sulaukia įvairių moterų žinučių, pasiūlymų pabendrauti, susitikti. Dauguma jų – itin jaunos. Paklaustas, ką tokio patrauklaus gali turėti gerokai vyresnis vyras, toks kaip jis, A. Šedžius bus tiesus – stabilumą.
 
„Daugelis nori nieko nesimokyti, nieko nedirbti ir gerai gyventi – keliauti, fotografuotis, smagiai leisti laiką. Susikuria sau tokią iliuziją, kad nieko gyvenime nereikės veikti. Ką dabar nusirausiu tokia jauna, graži būdama, tą ir turėsiu“, – apie daugumos šiuolaikinių jaunų merginų įsivaizduojamą gyvenimą pasakos A. Šedžius. Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – jau šį antradienio vakarą, 20 val., per LNK.
  

Žymos: Skyrybos, Andrius Šedžius, monika šedžiuvienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Jonai, kodėl tu miegi darbe?
– Suprantate, viršininke, namie mažas vaikas miegoti neleidžia...
– Tai atsinešk vaiką, kad ir darbe neleistų miegoti.