Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2017-08-17

A. Valentaitė ir ją apvogęs eks-mylimasis susitiko teisme

  
A. Valentaitė ir ją apvogęs eks-mylimasis susitiko teisme
© Facebook nuotr.
A. Valentaitė su 12 metų jaunesniu D. Rediku bendra laime džiaugėsi neilgai.
Pasigedusi brangenybių A. Valentaitė su D. Rediku bandė kalbėtis gražiuoju

Ketvirtadienį Vilniuje pradėta nagrinėti vagystės byla, kurioje garsi Lietuvos manekenė Asta Valentaitė kaltina buvusį draugą krepšininką Dovydą Rediką pasisavinus 140 tūkst. vertės brangenybes.

Manoma, kad su 36 metų A. Valentaite kartu 2014-2016 m. gyvenęs 12 metų jaunesnis D. Redikas per 7 kartus iš moters namų Vilniuje išnešė brangius papuošalus, aksesuarus, pinigus ir kitus daiktus, kurių vertė – 146 tūkst. eurų.
A. Valentaitė prašo atlyginti ne tik patirtus finansinius nuostolius, bet ir moralinę žalą, kurią ji įvertino 15 tūkst. eurų. Ji teigia, kad pasigedus brangenybių bandė kalbėtis su D. Rediku gražiuoju, tačiau šis jam mestus kaltinimus neigė, tuomet jai neliko nieko kito, kaip kreiptis į policiją.
 
Iš pradžių buvusios mylimosios kaltinimus vadinęs tik įskaudintos moters fantazijomis teisėsaugos prispaustas krepšininkas prisipažino tik dėl 6 atvejų: pavogtus daiktus parduodavo, o gautus pinigus pralošdavo kazino.
 
Bylos nagrinėjimas Vilniaus miesto apylinkės teisme ketvirtadienį baigėsi vos prasidėjęs – D. Redikas atvyko be advokato. Prokurorų prašymu, areštuotas jo turtas, kad būtų galima atlyginti nukentėjusiosios patirtus nuostolius.
 
  

Žymos: vagystė, asta valentaitė, Dovydas Redikas, brangenybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mano žmona angelas.


– Mano – irgi ne žmogus…