Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, tv3   |   2018-02-24

A. Valinskas atskleidė kokia buvo jo karjeros pradžia

  
A. Valinskas atskleidė kokia buvo jo karjeros pradžia
© Vidas Černiauskas
Net ir A. Valinsko kelias nebuvo rožėmis klotas.
Lengvai atėję pinigai lengvai ir išeidavo.

Sekmadienį prie televizoriaus ekranų pakvies antroji „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ laida. TV3 televizijos žiūrovai su dideliu susidomėjimu stebėjo varžybas tarp dešimtmečių. Metų projektu tituluojama, Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta laida praėjusį sekmadienį užėmė reitingų lyderės poziciją.

Šį sekmadienį žiūrovai vėl leisis į kelionę laiko mašina. Įspūdingoje projekto scenoje skambės nuostabiausios tų laikmečių dainos, bus prisiminti kultiniai filmai, profesionalūs šokėjai pademonstruos populiariausius šokius. Laidoje „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ bus prisimintas populiarus tarpukario Lietuvos mažosios scenos artistas Antanas Šabaniauskas. Jo garsųjį kūrinį „Paskutinį sekmadienį“ atliks estrados žvaigždė Birutė Dambrauskaitė.
Laidoje viešės ir TV laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas. Jis 1986 metais kartu su Gintaru Ruplėnu, Valdu Vižiniu ir dar keliais bičiuliais subūrė humoro grupę „Dviratis“. Po vieno iš pasirodymų jaunuolius pastebėjo leidybinė kompanija „Pop Centras“, kuri pasiūlė tapti koncertiniu kolektyvu ir uždirbti daug pinigų. Kolektyvas itin išpopuliarėjo, pasijuokti iš jaunųjų artistų plūsdavo minios žmonių.
 
„Pamenu, kai koncertavome net ne Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose, o Šiaulių kultūros centre. Ten tilpo maždaug 600 žmonių. Surengėme 12 koncertų: penktadienį du, šeštadienį ir sekmadienį po keturis, pirmadienį du. Salės buvo pilnos, bendra visų bilietų suma buvo 36 tūkstančiai rublių, o „Žigulys“ kainavo 9 tūkstančius rublių“, – savo karjeros pradžią prisimins A. Valinskas. M. Mikutavičiui pasiteiravus, ar tais laikais jis jautėsi turtuolis, o uždirbti pinigai padėjo kuriantis geresnį gyvenimą, A. Valinskas sakė, kad lengvai atėję pinigai lengvai ir išeidavo.
 
  

Žymos: Pramogos, šimtmetis, A. Valinskas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambina anyta marčiai:
- Na, kaip ten mano sūnelis?
- Kaip, kaip?! Geria ištisai, namo negrįžta ir mane nuolat muša!
- Vadinasi, viskas gerai. Svarbu, kad neserga!