Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-09-29

Agnė Jagelavičiūtė viešai apsinuogino

  
Agnė Jagelavičiūtė viešai apsinuogino Tik juodus apatinius dėvinti A. Jagelavičiūtė įsiamžino asmenukėje.

Šeštadienį aštrialiežuvė stilistė Agnė Jagelavičiūtė nustebino net ir daug mačiusius savo „Facebook” pasekėjus. Moteris nusprendė viešai nusimesti drabužius ir įsiamžinti asmenukėje.

Bene populiariausios Lietuvoje „Facebook” paskyros savininkė, verslininkė, stilistė, dizainerė, mados žurnalo „Ikona” redaktorė ir jauna mama taip pasielgė norėdama įpūsti daugiau pasitikėjimo lietuvėms moterims.
„Grožio esmė – tai drąsa būti savimi. O dabar galite eiti iš proto dėl kreivos šiknos, nes Dievas mato, jokio filtro. O aš matau, kad jokios kreivos šiknos. Tik jauna, stipri, gyvybinga moteris. Tokia, kokia esate Jūs visos, nes visos mes gražios“, - prie nuotraukos rašė A. Jagelavičiūtė.
 
Nenuostabu, kad vos per kelias minutes ši nuotrauka susilaukė virš tūkstančio „patinka“, o praėjus savitgaliui nuotrauka jau buvo pamėgę daugiau nei 15 tūkst. A. Jagelavičiūtės gerbėjų.
 
Kaip ir tikėtąsi, tik juodus apatinius dėvinčios stilistės nuotrauka ir pasisakymas sukėlė audringą diskusiją, kurioje nevengė dalyvauti ir pati autorė.
 
Kai kurios A. Jagelavičiūtės poelgio įkėptos moterys komentarų skiltyje taip pat puolė talpinti savo apnuogintų figūrų nuotraukas.
 
 
  

Žymos: Facebook, Agnė Jagelavičiutė, asmenukė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Todėl. Kad miegamajame yra gulintis policininkas.