Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-02-13

Aktorius A.Mickevičius atskleidė, kodėl aktorystės antrą kartą tikrai nesirinktų

  
Aktorius A.Mickevičius atskleidė, kodėl aktorystės antrą kartą tikrai nesirinktų
© Asmeninio arch. nuotr.
A. Mickevičius, nepaisant prieštaringų minčių, stengėsi nenusigręžti nuo teatro.

Kvapų meistras, aktorius ir renginių vedėjas Aistis Mickevičius prisipažįsta, kad jeigu galėtų laiką atsukti atgal, aktorystės kaip profesijos tikrai nesirinktų. LNK laidoje „Kitu kampu” garsus vyras atvirai prabilo apie sunkiausius savo gyvenimo periodus.

Dėl įgimto talento ir noro vaidinti A. Mickevičius, baigęs mokyklą, nedvejodamas įstojo mokytis aktorystės. Nors mokytis vyrui patiko, baigus studijas jį pritrenkė karti realybė.
„Baigus mokslus buvo liūdniau. Nieks manęs nelaukė ir niekas nenorėjo. Mūsų apskritai niekas nemokė savęs parduoti. Mus mokė, kad mes esam menininkai. „Nabagai”, apiplyšę, nepavalgę, bet menininkai”, – laidoje prisiminė jis.
 
Pasak A. Mickevičius, nepaisant prieštaringų minčių, jis vis tik stengėsi nenusigręžti nuo teatro:
 
„Man duodavo pagrindinius vaidmenis, bet tokius, kur, pavyzdžiui, stovi scenoje prie stulpo ir tris valandas, kol trunka spektaklis, kenti. Sakai monologus, kenti ir tiesiog verti žarnas. Aš galvodavau, Dieve mano, man taip nepatinka ir taip neįdomu...”
 
Negana to, net ir reikšmingiausi vaidmenys menininkui pelningi nebuvo. „Žinai, kada iš tiesų suvoki, kad aktorystė gal ir nelabai? Kai tau yra 26-eri ar 27-eri ir vis dar gyveni pas tėvus, imi iš jų pinigus maistui, kavai, vakarėliams. Tu neturi pinigų, nors ir vaidini teatre. Tai yra tragedija”, – atskleidė aktorius.
 
Aistis papasakojo, kad dėl nuolatinio pinigų stygiaus ėmėsi ir kitų darbų. Taip kuriam laikui jis tapo ir kurjeriu, ir optikos pardavėju. Tik vėliau, bėgant laikui, garsus vyras suprato, kad gyvenimą reikia keisti iš pagrindų.
 
 
  

Žymos: teatras, aktorius, Aistis Mickevičius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dviejų astronomų pokalbis:
– Mano apskaičiavimu, kometa praskries netoli Žemės po milijono šešių šimtų keturiasdešimt penkerių metų ir 3 mėnesių.
– Tu įsitikinęs? O tai iš mūsų po to juoksis...