Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-06-06

Aktorius G. Mikalauskas: turiu juodąjį sąrašą ir nerekomenduoju į jį pakliūti

  
Aktorius G. Mikalauskas: turiu juodąjį sąrašą ir nerekomenduoju į jį pakliūti
© LNK
Gintaras Mikalauskas

Šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – vasariškos istorijos: kur keliauti, ką patirti, ką rengtis ir ką valgyti.

Vasarą apartamentus Palangoje nuomojantis aktorius Gintaras Mikalauskas pasakos istorijas iš savo svečių atostogų. Sykį, kai atėjo apmokėti sąskaitos už poilsiautojų sunaudotą vandenį, išgirdo vandentiekio specialistų klausimą: „Gal vamzdis trūko?“ „Kaip galvojate, kiek vandens per mėnesį gali išnaudoti pora su kūdikiu?“ – studijos žiūrovų klausė žinomas vyras. Už kokias staigmenas poilsiautojai patenka į „juoduosius sąrašus“ bei kiek kainuoja apartamentų nuoma sezono metu, renginių vedėjas pasakos vasariškoje šio ketvirtadienio „Valandoje su Rūta“.
Kiti laidos dalyviai atskleis, ko reikia būtent šiai vasarai. Ar esate gulėję alaus vonioje? Ar ragavote šaltibarščių ledų? Ar miegojote su bitėmis? „Dabar turistai kolekcionuoja ne suvenyrus, bet patirtis“, – sako Indrė Trakimaitė, VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ produktų ir rinkodaros vadovė. Dėl šių patirčių toli keliauti nereikia, viskas čia pat, Lietuvoje. Indrė laidoje pasakos, ką šią vasarą būtina patirti ir pamatyti mūsų šalyje.
 
Skeptikams, sakantiems, kad Lietuvoje poilsiauti yra brangu, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius atskleis, kaip sutaupyti planuojant atostogas užsienyje ir kokį itin keistą prašymą dažnai išgirsta iš susiruošusių poilsiauti lietuvių.
 
Vasara ne tik atostogų, nuotykių, vestuvių, kelionių ir naujų apdarų demonstravimo laikas. Tai ir išbandymų bei iššūkių metas. Laidoje realybės šou „Sala“ dalyvė Vaida Tautavičiūtė pasakos, kodėl šią vasarą stačia galva nėrė į meilės paieškas, o „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyvaujantis Irmantas Čepaitis atskleis, kodėl jis ėjo į projektą bei kodėl Irmanto akivaizdoje keikėsi Ala Pugačiova.
 
Laidoje astrologė Palmira Kelertienė perspės, kad vasaros pradžia – itin sudėtingas laikas. „Birželį ir liepą nerekomenduoju ne tik tuoktis, bet ir skirtis“, – sako žinoma astrologė. Ji papasakos, kokie pokyčiai, išrinkus naująjį prezidentą, lauks Lietuvos ir kokiam Zodiako ženklui šią vasarą jokiu būdu nereiktų rinktis atostogų prie jūros.
„Valanda su Rūta“ šiandien 20 val. per LNK.
  

Žymos: TV, laida, Gintaras Mikalauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petras važiuoja su savo papūga į Italiją. Muitinėje tarnautojas praneša, kad už papūgą turi būti sumokėtas mokestis.
– Kokio dydžio tas mokestis? – klausia žmogelis.
– Priklauso nuo to, kokią papūgą vežatės: už gyvą teks sumokėti šimtą eurų, už iškamšą – tik penkis.
Į tai papūga vos girdimu balsu:
– Petrai, tik nepadaryk dabar kokios kvailystės...