Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-03

Alaus mėgėjas L. Zareckas pakvietė varžytis A. Verygą

  
Alaus mėgėjas L. Zareckas pakvietė varžytis A. Verygą
© Facebook nuotr.
A. Veryga (kairėje) neužtruko priimti L. Zarecko iššūkį.
Pažiūrėsime, kuris iš mūsų sveikesnis

Neslepiantis, kad nevengia alkoholio ir saldumynų grupės ŽAS narys Linas Zareckas-Choras ketvirtadienį pakvietė Lietuvos sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą susirungti bėgimo varžybose.

43 metų šou pasaulio atstovas savo „Facebook“ paskyroje pakvietė politiką išsiaiškinti, kuris iš jų greičiau įveiks 400 metrų distanciją.
„Kviečiu poną Verygą į sportinę dvikovą. Šiandien per TV pamačiau ministerį kalbant apie cukrų ir jo apmokestinimą. Ministras pastoviai kalba apie mūsų visų sveikatą. Alkoholio ribojimai, cukraus ribojimai - viskas, kad tik mums būtų geriau.
 
„Gerbiamas“ Veryga, kviečiu jus su manimi pasivaržyti bėgant 400 metrų. Matydamas už ką ir kaip jūs kovojate spėju, kad negeriate, saldžiai nevalgote ir esate žiauriai sveikas ir laimingas. Kviečiu jus jums patogiu metu pasivaržyti su manimi bėgant 400 metrų distanciją.
 
Pažiūrėsime, kuris iš mūsų sveikesnis.
 
Jūsų žiniai aš mėgstu gerti alų po futbolo varžybų, vynu užgerti gerą steak’ą, naktiniame klube įkalti tekilos, ryte geriu saldintą arbatą, valgau ledus ir kartais labai užsimanau cukraus vatos, bet susilaikau. Taip pat matau, kad jūs esate dviem metais už mane jaunesnis, kas leidžia man manyti, kad dar tikrai turite jėgų. Po bėgimo aptarsime nuo ko prasideda žmogaus sveikata.
 
Norėdamas jus motyvuoti siūlau sandėrį. Jei 400 metrų distanciją jūs įveiksite greičiau už mane aš pasižadu atsisakyti alaus po futbolo varžybų ir treniruočių ir savaitę stovėti su plakatu prie Seimo - „alus yra BLOGIS“.
 
Jei bėgimą laimiu aš, man iš jūsų nieko nereikia.
Tiesiog vardan savęs pasistenkite susidėlioti gyvenimą taip, kad kalbant prieš TV kameras (kaip šiandien) neatrodytumėte kaip sergantis, karščio kamuojamas nesveikas, bet vis dar jaunas žmogus.“
 
Politikas dar tą pačią dieną sureagavo į kvietimą ir parašė L. Zareckui viešą atsakymą.
 
„Pirmiausia ačiū Linui Zareckui už kvietimą bėgti. Visada mielai, pagal galimybes, stengiuosi daug kur dalyvauti ir bendrauti, tad šis kvietimas – ne išimtis. Tad priimu jį! Tik šiuo atveju nereikėtų gudrauti, kas yra bandoma daryti.
 
Įvertinus tai, kad L. Zareckui pagal jo kūno sudėjimą ir fizinius duomenis labiau turėtų sektis trumpos, o man – ilgos, tarkim, 10 km. distancijos, siūlau kompromisinį variantą arba „aukso viduriuką“ – bėgti kartu draugiškai 5 km pasirinktoje vietoje, pasirinktu laiku, pvz. Vingio parke.
 
Juk kalbant apie sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, sveikesnis yra ne tas, kuris greičiau bėga ar sunkesnę „štangą“ pakelia, o tas, kuris nuolat juda, sportuoja. Tai patvirtintų ir medikai.
 
Taigi šiose draugiškose rungtynėse svarbiausia bus ne greitis, o pati idėja – bėgimas ir buvimas kartu su bendraminčiais, draugiškumas, gera nuotaika, judėjimas po atviru dangumi.
 
Be to, prisijungti kviečiu visus norinčius bet kokio amžiaus ir bet kokio fizinio pasirengimo. Šios rungtynės bus dedikuojamos sveikai gyvensenai ir fiziniam aktyvumui, o gal net galėtų tapti gražia tradicija, kuomet visi norintieji susirinktų įprastu laiku, vietoje ir draugiškai bėgtų.
 
Tad ruoškime sportinę aprangą ir avalynę, o dėl konkretaus laiko ir starto vietos sutarsime atskirai po mano atostogų!“
 
  

Žymos: bėgimas, alkoholio draudimas, Aurelijus Veryga, linas zareckas-choras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi lauke du vyrai ir vienas sako:
− Ar žinai kodėl blondinės sėdi prie lango kai žaibuoja?
− Nežinau. O kodėl?
− O todėl, kad jos mano, kad fotosesija atvažiavo..