Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2015-11-27

Andrius Užkalnis papasakojo apie savo laimę

  
Andrius Užkalnis papasakojo apie savo laimę
© Facebook nuotr.
A. Užkalnis tikina, kad po jo viešai rodoma kauke slepiasi jautri asmenybė.

Televizijos ir radijo laidų vedėjas, knygų autorius, komentatorius ir, kitų akimis, viską kritikuojantis Andrius Užkalnis LNK žurnalistams papasakojo, kodėl slepia tikrąjį savo veidą.

„Tokie žmonės, kaip aš, turi labai daug gerbėjų ir nekentėjų. Tie nekentėjai vaikšto su purvinais batais ir mina ant visko. Ir jei mina ant mano kaukės, man visiškai nesvarbu. Bet jei jiems atidarai save ir parodai tikrus dalykus, tikrus jausmus, šeimą, artimus žmones, kažką sentimentaliau, jie irgi eis ant to nešvariais batais ir ims trypti. Todėl manau, kad aš pakankamai turiu publikai pasiūlyti, kad man nereiktų siūlyti savęs“, – aiškino A. Užkalnis.
Pokalbio metu A. Užkalnis prisiminė ir istoriją su žurnaliste Rūta Janutiene. Ji visai Lietuvai paskelbė, jog A. Užkalnis – netikras vyro vardas ir pavardė, ir kad po šiuo žmogumi slepiasi visiškai kita asmenybė.
Andriaus atsakas į šią istoriją buvo labai vaizdingas: „Dievas bus teisėjas. Pragare yra katilas su lentele, ant kurios užrašytas jos vardas. Tas katilas užvirtas ir burbuliuoja.“
 
„Man atrodo labai nelaimingi žmonės, kurie bijo viršininkų, kurie laukia penktadienio kaip išganymo, o sekmadieniais vėl pradeda rašyti, kad rytoj pirmadienis. Jie negyvena sau, gyvena kalendoriui. Jei sugebi taip negyventi, tai jau esi laimingas. Man atrodo, kad aš esu labai laimingas“, – apie savo laimės sąvoką kalbėjo Lietuvoje puikiai žinomas žurnalistas.
 
 
  

Žymos: Andrius Užkalnis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žvejys sėdi ant kranto ir žiūri, kaip simpatiška mergina ruošiasi bristi į vandenį.
– Šioje vietoje maudytis draudžiama! – šaukia jai.
– Tai kodėl nepasakėte anksčiau, kol dar buvau nenusirengusi?
– O nusirengti nedraudžiama!