Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-26

Asta Valentaitė stebėjo Ascoto žirgų lenktynes

  
Asta Valentaitė stebėjo Ascoto žirgų lenktynes
© Facebook nuotr.
Asta Valentaitė Ascoto lenktynėse atrodė nepriekaištingai.

Šį savaitgalį Didžiojoje Britanijoje vyko vienas iš svarbiausių ir labiausiai laukiamų renginių – karališkosios Ascoto žirgų lenktynės. Kaip ir kasmet, stebėti įspūdingo šou susirinko karališkoji šeima bei įžymybės iš viso pasaulio, o tarp jų – ir Asta Valentaitė.

Asta Valentaitė Ascoto lenktynėse, kuriose damos puošiasi įspūdingomis skrybėlaitėmis, lankėsi pirmą kartą. Lietuvoje žymi moteris savo įvaizdžiu taip pat nenusileido, o galbūt ir nustelbė daugelį kitų lenktyvių viešnių.
„Labai patiko, tikrai įdomi patirtis. Tikrai norėčiau čia dar kartą apsilankyti. Publika labai inteligentiška, žmonės – malonūs. O lenktynės – išties labai azartiškos, įtraukia.”, - portalui 15min.lt pasakojo A. Valentaitė.
 
Moteris atvyravo, kad lenktynėse taip pat pasidavė azartui ir statė už savo favoritus. Pirmą kartą apsilankius Ascoto žirgų lenktynėse, Astą aplankė debiutanto sėkmė – už savo statymus moteris laimėjo simbolišką pinigų sumą.
 
Renginyje A.Valentaitė susilaukė dėmesio dėl savo nepriekaištingos išvaizdos. Moteris vilkėjo dizainerio Rolando Moureto kurtą suknelę, Philipo Treacy skrybėlaitę ir „Christian Louboutin“ batelius.
 
 
 
  

Žymos: asta valentaitė, Ascoto žirgų lenktynės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mes išvežame jūsų skalbimo mašiną remontuoti!
– Mama, čia tavęs atėjo!