Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, lrt   |   2017-11-10

A.Valinskas papasakojo, kaip užauginti vaiką eruditą

  
A.Valinskas papasakojo, kaip užauginti vaiką eruditą
© lrt
Knygos – būdas lavinti auksinį protą.
Knygų neskaitymas atima iš žmogaus daugybę galimybių. Ir geriausias pavyzdys čia – su knyga sėdintys, o ne telefonuose paskendę tėvai

„Galiu pripažinti, aš pats buvau labai padykęs, tai ir mano sūnūs „velnių priėdę“, – laidos „Beatos virtuvė“ vedėjai pasakoja TV laidų vedėjas ir prodiuseris Arūnas Valinskas, – „juos auklėjau gana griežtai, mano reikalavimas buvo, kad jie mokytųsi.

Jei kažkaip nusižengdavo ar neatlikdavo darbo, gaudavo papildomų užduočių, tarkim, per savaitę išmokti visą periodinę cheminių elementų lentelę.“ Ar Inga Valinskienė pritarė tokiam auklėjimui? „Aš būdavau prokuroras, o Inga – advokatė“, – juokiasi laidos svečias.
Tiesa, žinomas šou verslo atstovas reiklus ne tik sūnums, bet ir sau – kasdien lavina protą, skaito knygas, nes pats galvoja klausimus visiems savo vedamiems TV žaidimams. Beatai pasmalsavus, ką gi reikia valgyti, kad protas būtų toks aštrus, Arūnas Valinskas ne tik papasakojo, kaip „maitina“ smegenis, bet ir patarė tėvams kuo vėliau leisti vaikams naudotis kompiuteriais ar išmaniaisiais telefonais, nes, pasak jo, „tai žlugdo bet kokį literatūrinį mąstymą“. Jis pats kaip pagrindinę savo sėkmės priežastį įvardija būtent knygų skaitymą. „Knygų neskaitymas atima iš žmogaus daugybę galimybių. Ir geriausias pavyzdys čia – su knyga sėdintys, o ne telefonuose paskendę tėvai“, – apie tai, kaip užauginti vaiką eruditą pasakoja A. Valinskas.
 
Naujausioje laidoje „Beatos virtuvė“ – apie tai, kuo gi Arūnas Valinskas „maitina“ savo auksinį protą ir kokius nuostabiausius jo prisiminimus slepia laiškai žmonai Ingai Valinskienei. Patiekalai, tinkantys ir savaitgaliui, ir kasdienai: gardūs kukuliai su bulvių ir moliūgų koše, „Lengvai ir sveikai“ rubrikoje – perlinių kruopų salotos ir burnoje tirpstantis duonos, varškės ir obuolienės pudingas. Be to, gydytojos endobiogenikės patarimai, kaip rudenį išsaugoti sveikatą bei reportažas apie ūkininkes, kurios nepaiso žodžio „neįmanoma“ ir Lietuvoje augina aštrias egzotiškas paprikas.
 
 
 
  

Žymos: Knygos, Arūnas Valinskas, Beatos virtuvė, auksinis protas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.