Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-10-19

Beata Nicholson: „Mano sėkmės priežastis – mylintis vyras”

  
Beata Nicholson: „Mano sėkmės priežastis – mylintis vyras”
© Facebook nuotr.
Beata sako, kad tapti meilės emigrante ir išvažiuoti gyventi į Londoną jai nebuvo sunku.
Tuo tarpu Tomas prisipažino, kad į Lietuvą atvyko tik dėl meilės Beatai.

Prieš dvejus metus iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą sugrįžusi televizijos laidų vedėja Beata Nicholson tik televizijos ekrane yra besišypsanti linksmuolė. Beata prisipažįsta, kad jos kelias siekiant populiarumo ir sėkmės nebuvo lengvas, ji žino, kas yra patyčios dėl apvalainos figūros ar nematymas vyro ir mažų vaikų ištisomis savaitėmis.

Beata nėra tradicinė žvaigždė, kelią į televizijos eterį prasiskynusi skandalais, šokiruojančiu elgesiu ar tobulomis kūno linijomis. „Kadaise viską mečiau dėl meilės užsieniečiui, bet jis man suteikė tokį gyvenimą, kad galėjau pasiekti viso to, ką turiu šiandien“, - prisipažino Beata.
Beata sako, kad tapti meilės emigrante ir dėl naujos simpatijos išvažiuoti gyventi į Londoną jai nebuvo sunku. Šiandien ji prisipažįsta, kad tai buvo spontaniškas žingsnis, nes būdama dvidešimt trejų ji gyveno šia diena ir toli į ateitį nežiūrėjo. Tiesa, ji nenorėjo tapti nuolankia namų šeimininke, todėl Beata nenutraukė savo puikiai besiklostančios televizinės karjeros ir toliau skraidė iš Londono į Lietuvą.
 
Beata sako, kad jiems susipažinus nekilnojamo turto įmonę turėjęs Tomas nebuvo turtuolis – Didžiojoje Britanijoje nėra įprasta, kad tėvai vaikams nupirktų namus ir pasirūpintų ateitimi, todėl jie kaip ir bet kuri kita jauna pora Lietuvoje ėmė paskolas, kad įsigytų butą Londone. Tačiau kai dauguma lietuvių į Angliją vyko dirbti sunkiausių darbų, Beatai gyventi išlaikomai vyro ir visą laiką skirti sau atrodė didelė prabanga.
 
Kai šeima persikėlė gyventi į Lietuvą, Tomas dar bandė vadovauti savo nekilnojamo turto įmonei, bet būdamas, kaip sakoma, visišku šeimos žmogumi nenorėjo didžiosios dalies laiko praleisti oro uostuose ir nematyti šeimos.
 
Nors Vilnius garsėja picerijų gausa, o pica juokais pavadinama antru nacionaliniu patiekalu po cepelinų, Tomas atidarė Lietuvoje itališkų picų restoranų tinklą. Tiesa, Lietuvoje buvo daug manančių, kad tai Beata Lietuvoje savo vyrui surado darbą, ir kalbos nemokančiam Tomui nebuvo sunku šalia žinomos moters pačiam išgarsėti ir išpopuliarinti savo verslą.
 
Tuo tarpu Tomas prisipažino, kad į Lietuvą atvyko tik dėl meilės Beatai.
 
  

Žymos: Beata Nicholson

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Adomaitis šaukia ant Juškevičiaus ir Kalniečio:
– Baikit jūs vieną kartą kamuolius Valančiūnui mėtyti!
Šie teisinasi:
– Tai kad jis geras „centras“, treneri...
– Geras tai geras, bet kad jis ant suoliuko sėdi!