Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2017-06-15

Belaukdamas vestuvių Egidijus Dragūnas išsiskyrė

  
Belaukdamas vestuvių Egidijus Dragūnas išsiskyrė
© Instagram nuotr.
E. Dragūnas ir E. Sebrova kartu praleido dešimtmetį.
Dešimt metų kartu praleidusi pora pasuko skirtingais keliais

Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas dar neseniai paskelbė apie būsimas jo ir ilgametės gyvenimo draugės Eleonoros Sebrovos vestuves, o dabar kalba apie tai, kad pora išsiskyrė.

Jau kurį laiką poros nesimato viešumoje, o pats E. Dragūnas (41 m.) ne kartą buvo užfiksuotas leidžiantis laiką su kitomis moterimis.
Apie skyrybas atlikėjas pranešė delfi.lt konferencijoje. Dar šių metų kovo viduryje dainininkas viešėjo „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ ir netikėtai prabilo apie būsimas savo vestuves.
 
„Prieš savaitę padavėme pareiškimus. Man niekada nebuvo vestuvės pirmoje vietoje. Bet dabar jau turėtų įvykti. Rugsėjo 15-ąją vyks mano vestuvės“, – tuomet kalbėjo atlikėjas.
 
Apie poros sužadėtuves kalbos pasklido pernai gegužę. Tuomet E.Dragūnas buvo paviešinęs nuotraukų, kuriose matyti į sužadėtuvių panašūs žiedai.
 
Tiesa, pernai gerą pusmetį Egidijus ir Eleonora buvo išsiskyrę. Dešimt metų kartu praleidusi pora pasuko skirtingais keliais – E. Sebrova (32 m.) išsikraustė gyventi į Londoną.
 
  

Žymos: Egidijus Dragūnas, Skyrybos, Eleonora Sebrova

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi pankės kalbasi:
– Žiūrėk, prasidūriau antrą skylę nosyje!
– Ir kaip, dabar geriau užuodi?