Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Žmonės.lt   |   2016-04-12

Daina Bilevičiūtė atšventė 52-ąjį gimtadienį

  
Daina Bilevičiūtė atšventė 52-ąjį gimtadienį Daina Bilevičiūtė gimtadieniui pasirinko moterišką temą.

Vokalo pedagogė ir dainininkė Daina Bilevičiūtė smagiai paminėjo 52-ąjį gimtadienį. Šventę sau ir draugams moteris surengė gamtos pasuptyje, sodyboje Molėtų rajone. Atvykę artimiausi draugai jubiliatę džiugino staigmenomis.

„Šįmet šventei parinkau labai moterišką temą – rožės. Norėjau, kad draugai paisytų tokio aprangos kodo. Juk tai duoda žaismingumo, yra daug smagiau. Mano pačios stiliumi rūpinosi Agnė Stumbrė – mano draugė stilistė iš Londono. Visas tas rožines blakstienas ji ir sugalvojo... Rožių temą bandžiau vystyti ir kitur. Pavyzdžiui, besirūpindama stalo papuošimais, – pati mezgiau servetėles, ar ruošdama maistą“, – detales pasakojo D.Bilevičiūtė.
Koks gimtadienis be dovanų. „Šiais metais noriu tik grožio. Moteriškų pikantiškų malonumų. Masažų, relaksinių procedūrų”, - vardijo žinoma moteris.
 
Daug metų iš eilės Daina kartojo, kad dovanų nori vyro, tad kas pasikeitė? „O kaip tą vieną išsirinkti? Didžiausia vyro vertybė man protas. Tada juk yra viskas... Visad sakau, kad svarbiausia, – protingas, seksualus, turtingas. Bet vienas draugas paaiškino, kad tokių tiesiog nėra!“ –Žmonės.lt juokėsi dainininkė.
 
 
  

Žymos: Gimtadienis, Daina Bilevičiūtė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi dvi draugės:
– Tavo jaunikis labai nekultūringas. Kol tu su juo kalbėjaisi, jis nusižiovavo 15 kartų.
– Jis nežiovavo, o bandė man atsakyti.