Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2015-04-23

Dainininkas A. Karpavičius meilės problemas sprendė viešai

  
Dainininkas A. Karpavičius meilės problemas sprendė viešai Dainininkas Airidas Karpavičius, sulaukęs mylimosios priekaištų, kreipėsi pagalbos.

Realybės dramoje „Paskutinis šansas“ pasirodė muzikinio projekto nugalėtojas ir renginių organizatorius Airidas Karpavičius, bandantis gelbėti savo santykius su mylimąja. Žvaigždės antroji pusė, Oksana, negali susitaikyti su Airido gerbėjomis.

„Mano problema – pavydas“, - psichologui prisipažino jauna moteris. Porai santykių išbandymu virto ir Airido problemos darbe – jaunas vyras patyrė daug streso, kurį laiką buvo atsiribojęs nuo viešo gyvenimo, todėl Oksanai teko sunki užduotis neleisti mylimajam palūžti.
Poros meilės istorija prasidėjo tuomet, kai Airidas atvedė savo rotveilerį apkirpti Oksanai. Ši nusižiūrėjo dainininką, todėl išvydusi jį naktiniame klube, ryžosi žengti pirmą žingsnį. Jau po savaitės pora apsigyveno kartu. Per aštuonerius draugystės metus Airidas piršosi ne kartą, bet visą laiką tik juokais.
 
„Man vestuvės yra svarbios, noriu, kad viskas būtų rimtai ir mes susituoktume“, - pirmoje psichologo terapijoje prisipažino Oksana. Vyras televizijos eteryje ėmė viską neigti. „Tokia reakcija yra natūrali – tai gynyba“, - paaiškino psichologas Tomas Lagūnavičius.
 
Dainininkas pasiryžo išspręsti savo ir mylimosios santykių problemas matant visai Lietuvai.
 
 
 
  

Žymos: Santykiai, Šeima, Meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Minutės trukmė priklauso nuo to, kurioje tualeto durų pusėje būsi...