Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-07-13

Dainininkė Jurga nusifilmavo naujame „Netflix“ seriale

  
Dainininkė Jurga nusifilmavo naujame „Netflix“ seriale
© facebook nuotrauka, Netflix

Visai neseniai įvyko naujo „Netflix“ serialo „The last czars“ („Paskutinieji carai“) premjera. Jame vaidina ne vienas garsus Lietuvos aktorius, tarp jų – ir dainininkė Jurga Šeduikytė.

Šiame seriale žinoma moteris įkūnijo Juodkalnijos princesę Militsą. Atlikėja neslepia – tapti aktore buvo jos svajonė.
Naujasis „Netflix“ serialas pasakoja apie Romanovų dinastijos žlugimą Rusijoje. Serialo filmavimai vyko Latvijoje ir Lietuvoje, jame vaidina ne vienas garsus Lietuvos aktorius: Indrė Patkauskaitė, Karina Stungytė, Milda Noreikaitė, Simonas Dovidauskas, Kęstutis Cicėnas, Leonardas Pobedonoscevas ir kt.
 
„Nuo vaikystės svajojau būti kino aktore. Norėjau nerti į mistišką kino pasaulį, stebėti filmavimo niuansus. Bet, kad būsiu princesė ir dar užsienio kine, neplanavau. Sveikinu visus kolegas su puikiu darbu!“ – feisbuke rašė dainininkė.
 
 
  

Žymos: Netflix, Jurga, Jurga Šeduikytė, The last Czars

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“