Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-06-24

Dainininkė Simona Nainė nustebino savo vyrą

  
Dainininkė Simona Nainė nustebino savo vyrą
© Facebook.com
Atlikėja palepino garsųjį Lietuvos didžėjų malonia staigmena.

Viena populiariausių Lietuvos žvaigždžių padangės porų, Simona Nainė ir Jonas Nainys, antradienį leido audringai. Žinoma „Pinup Girls“ grupės atlikėja, vyrą nustebino gimtadienio ir vardadienio progomis.

Vienas garsiausių Lietuvos didžėjų ir radijo ir TV laidų vedėjų, J. Nainys, savo gimtadienį atšventė keliomis dienomis anksčiau – jis gimęs birželio 25-ąją dieną. Joninių išvakarėse S. Nainė vyrui parengė siurprizą – sukvietė bičiulius, draugus, kolegas ir artimuosius į ant prekybos ir pramogų centro stogo įsikūrusią restorano terasą.
Susirinkusieji kantriai laukė nieko apie staigmeną nenutuokiančio šventės kaltininko.
 
„Anksčiau neturėjai daug draugų, todėl galėjai švęsti namuose“, – iš tolo pasitikdamas jubiliatą pokštavo J. Nainio kolega ir bičiulis Rolandas Mackevičius. Abu vyrai Lietuvoje gerai žinomi kaip „Radistai“.
 
„Sima paprašė, kad mes ateitume dėl patalpų „Nunu“ (autr. past. S. Nainės drabužių linija), pasiėmiau sporto aprangą ir atvykome čia. Supratau, kad kažkas vyksta. Matau visus draugus aplink. Labai fainai. Ačiū visiems, kad atėjote. Žmoną myliu. Tai tiek“, – džiaugsmo neslėpė netgi dvi progas minintis J. Nainys.
 
  

Žymos: Simona Nainė, Jonas Nainys, Staigmena

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonelė skambina naujajam rusui į mobilųjį telefoną:
– Tu dabar autostrada važiuoji?
– Taip, brangioji.
– Greitai stabdyk ir suk į kelkraštį! Per radiją milicija pranešė, kad kažkoks vienas beprotis važiuoja priešinga magistralės eismo juosta.
– Būtų gerai, kad tik vienas – čia jų šimtai.