Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-09

Dainininko Vudžio poelgis gerbėjus paliko be žado

  
Dainininko Vudžio poelgis gerbėjus paliko be žado
© Sandra Stucinskaite Facebook, Arvydas Martinenas Facebook
Arvydas ir Sandra kartu daugiau kaip 10 metų.
Pora pažįstama jau dešimtmetį, tačiau jų santykiai tarsi muilo operos scenarijus.

Arvydas Martinėnas, geriau visiems žinomas kaip dainininkas Vudis, šią vasarą pasipiršo savo ilgametei draugei Sandrai Stučinskaitei.Atrodytų, lyg viskas taip ir turi būti, kai pora pažįstama jau dešimtmetį, tačiau jų santykiai tarsi muilo operos scenarijus.
Vudžiui dalyvaujant realybės šou  ,,Kelias į žvaigždes”, jį paliko mergina ir išvažiavo į užsienį. Neilgai trukus vyro gyvenime atsirado Sandra Stučinskaitė, žymus modelis, kuri nemažai laiko praleisdavo Milane.
 
Šios poros draugystė truko ne vienerius metus, Sandrą pažinojo visi Vudžio gerbėjai ir su nekantrumu laukė, kada gi įvyks piršlybos. Tačiau nutiko priešingai, Vudis su Sandra nusprendė pasukti skirtingais keliais prieš 7 metus. Daugiau apie Sandrą ir Vudį nebuvo nieko girdėti, kol prieš kelias dienas, Vudis paskelbė žinią sukrėtusią gerbėjus, tarsi perkūnas iš giedro dangaus.
 
Arvydas su Sandra vėl kartu ir Vudis jai pasipiršo. Pasak atlikėjo, dar data nėra išrinkta, norisi pabūti daugiau drauge, viską planuoti neskubant. Kaip ir kur įvyko šios piršlybos, Vudis taip pat nepasakoja, tačiau prasitaria, kad tai buvo itin romantiška akimirka.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi tėtis su Petriuku prie bendro stalo. Petriukas siekdamas šaukštu košės užkabina butelį degtinės. Butelis susvyruoja, bet nenukrinta. Petriukas nusijuokia:
– Matei, tėti, butelis buvo per plauką nuo mirties!
Tėvas pasižiūri į Petriuką ir atsako:
– Tu irgi.