Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, #Zabackstage   |   2017-10-25

D.Butkutė: „Kokia aš karalienė – aš Džordana“ (VIDEO)

  
D.Butkutė: „Kokia aš karalienė – aš Džordana“ (VIDEO)
© Manto Daleckio foto
Karalienė savo titulais nesididžiuoja ir visą širdį atiduoda publikai.
Publika vis auga, su mano dainomis užaugo ne viena karta, turbūt tai ir lemia pasisekusius koncertus.

Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko vienas laukiamiausių šių metų koncertų – sausakimšoje arenoje į sceną lipo koncertinį turą „Iki mėnulio ir atgal“ pristačiusi Džordana Butkutė.

Gausiai į koncertą besirinkę įvairaus amžiaus žiūrovai atskleidė mylimiausias D.Butkutės dainas bei tikino šios atlikėjos kūryba besižavintys jau dešimtis metų.
Kūrybos jubiliejų mininti dainininkė iškart po pasirodymo duodama interviu prisiminė pirmuosius savo koncertus ir džiaugėsi užsiauginusi ne vieną kartą ištikimiausių savo gerbėjų.
 
„Patį pirmąjį koncertą sunku prisiminti, tačiau vienas iš didesnių vyko būnant keturiolikos metų pilnutėlėje Kauno sporto halėje. Tikrai malonu matyti, jog į mano koncertus renkasi įvairaus amžiaus gerbėjai – tiek vyresni, tiek jaunesni. Publika vis auga, su mano dainomis užaugo ne viena karta, turbūt tai ir lemia pasisekusius koncertus“, – sėkmės receptu dalinosi atlikėja.
 
Didžiausia Baltijos šalyse „Žalgirio“ arena metus užbaigs įspūdingų koncertų maratonu – pasirodymus čia artimiausiu surengs legendinė roko grupė QUEEN, rekordus mušantis SEL bei Lietuvoje itin mylimi Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, grupė RONDO, Donatas Montvydas ir kiti.
  

Žymos: Muzika, Dainininkė, Džordana Butkutė, Karalienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant sienos kabo plakatas: „Vartodami alkoholį jūs lėtai žudote savo vidaus organus.“ Pamatęs tą užrašą alkoholikas supyko: „Tai kad aš niekur ir neskubu!“