Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-09-10

Dingusios S. Grafininos vyras Nigelas: „Net mūsų pažinties istorija buvo melas...“

  
Dingusios S. Grafininos vyras Nigelas: „Net mūsų pažinties istorija buvo melas...“ Sandros nužudymu įtariamas Nigelas West-Macauley.

Pasaką primenantis gyvenimas, kuriame daug prabangos ir nuotykių, – taip iš šono prieš dvejus metus galėjo nuskambėti buvusios „Olialia” mergaitės ir modelio lietuvės Sandros Grafininos pasakojimas žiniasklaidoje.

„Melas buvo net mūsų pažinties istorija“, – LNK gyvenimo būdo laidoje prisipažino daugiau nei mėnesį be žinios dingusios ir kaip įtariamą nužudytos Sandros sutuoktinis Nigelas West-Macauley.
Interviu prieš dvejus metus Sandra pasakojo, kad su Nigelu susipažino Londone, amerikiečių dailininko ir filmų kūrėjo Andy Warholo parodoje. Į ją lietuvaitę neva pakvietęs pažįstamas meno kolekcionierius.
 
„Su Sandra susipažinome Londone. Ji su manimi susisiekė per pažinčių programėlę, kurioje buvau užsiregistravęs“, – pasakos Nigelas. Pasak vyro, Sandra vėl norėjo būti garsi, kaip tuomet, kai tapo „Olialia“ mergaite. Taip ji neva tikėjosi, kad taps neliečiama ir galės pridengti savo tikrąją veiklą.
 
Interviu, kurį Nigelas davė iki jo suėmimo likus vos parai, britas atskleidė savo versiją apie moters gyvenimo užkulisius, primenančius Holivudo filmą.
 
 
  

Žymos: Nigelas West-Macauley, Sandra Grafinina

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją ateina vaikinas ir sako:
– Gydytojau, žinote, turiu įtarimą, kad vienas mano pažįstamas užsikrėtė venerine liga...
Gydytojas:
– Gerai, maukitės kelnes ir rodykite tą savo pažįstamą.