Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-11

D.Meškauskas atskleidė, kodėl jam lengva susipažinti su moterimis

  
D.Meškauskas atskleidė, kodėl jam lengva susipažinti su moterimis
© TV3
Deividas Meškauskas tikina, kad šokėjai santykiuose su moterimis turi daug privalumų.
Mane vaidyba visada žavi ir aš labai žaviuosi visais aktoriais.

Garsų pramoginių šokių šokėją Deividą Meškauską daugelis atpažįsta kaip daugkartinį įvairių televizijos projektų dalyvį. Nors dabar žymus vyras televizijos ekranuose matomas itin retai, jis tikina šios srities visai nepamiršęs: laukia įdomių projektų ir pasiūlymų, o kartas nuo karto atsiduria ir filmavimo aikštelėje. Šį kartą komiškame seriale „Rezidentai“ žavaus mačo vaidmenį sukūręs šokėjas prisipažįsta – vaidinti jam itin patinka.

Žymus šokėjas seriale atliko epizodinį, tačiau itin ryškų žavaus šokėjo vaidmenį. Panašu, kad vaidyba D. Meškauskui – nesvetima. Vaidina ne tik jo mylimoji aktorė Ineta Stasiulytė, bet šokio bei vaidybos jis mokėsi ir pats, o dabar neretai tampa lietuviškų serialų aktoriumi. „Čia ne pirmas mano atsidūrimas filmavimo aikštelėje – esu filmavęsis ir anksčiau. Mane vaidyba visada žavi ir aš labai žaviuosi visais aktoriais. Kai tik gaunu progą kažkur pavaidinti – man labai patinka, nes kaskart tobulėju, kaskart gaunu vertingų pastabų. Kaip Ineta sako – mažų vaidmenų nėra, yra tik maži aktoriai“, – tikino D.Meškauskas.
„Svajonių vaidmens neturiu, bet suvaidinti visur mielai sutikčiau, nes man įdomu. Nebent norėčiau suvaidinti žmogų, kuris kuo daugiau skirtųsi nuo Deivido Meškausko. Tada galėčiau sakyti, kad tai rimtas vaidmuo“, – pridūrė šokėjas.
 
Seriale „Rezidentai“ jam atiteko žavingo, šokiais savo mylimosios I.Stasiulytės heroję pakerinčio mačo vaidmuo. Paklaustas, ar šokėjams ir realiame gyvenime moteris pakerėti lengviau, D.Meškauskas tikino, kad mokantys šokti vyrai išties turi pranašumą.
 
„Manau, kad kai vyras, kuris moka šokti, kažkokiame vakarėlyje pakviečia damą šokiui ir yra ne klišas, ne šleivas, nesistumdo ir maloniai ją veda – yra didžiulis pliusas“, – sakė garsus šokėjas.
Nors anksčiau itin dažnai televizijos projektuose dalyvavęs D.Meškauskas dabar juose matomas retokai, tikina, kad į televiziją mielai grįžtų. Kol kas žymus šokėjas užsiima kita širdžiai miela veikla.
 
  

Žymos: Santykiai, Šokiai, Deividas Meškauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Eina rusas ir lietuvis per dykumą. Žiūri – džino lempa. Pabarškina į ją, išlenda pats džinas ir sako:
– Išpildysiu jums po norą.
Žinoma, rusas nori daug daug pinigų, o lietuvis – daug daug lašinių.
Eina rusas pilnom kišenėm pinigų, o lietuvis kemša ir kemša tuos lašinius ir siūlo rusui:
– Padarom turgų.
Rusas sutinka. Papjausto lietuvis plonom riekelėm lašinius ir laukia pirkėjų. Prieina rusas ir klausia:
– Kiek kainuoja viena riekelė?
– 6000 eurų, – atsako lietuvis.
– Taip brangiai? –nori derėtis rusas.
Lietuvis:
– Pavaikščiok po turgų, gal pigiau rasi.