Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-15

Donalda Meiželytė atskleidė, kaip numetė 20 kilogramų

  
Donalda Meiželytė atskleidė, kaip numetė 20 kilogramų
© TV3
D.Meiželytės svoris didėti ėmė po sunkių gyvenimo sukrėtimų.
Tu supranti, kad tau viskas nusibodo, kad viskas yra beprasmybė... Kas iš to? Vis tiek mus vieną dieną pakas.

Buvusi Seimo narė, dainininkė Donalda Meiželytė neseniai visus nustebino savo išvaizdos pokyčiais. Mat viename viešame renginyje pasirodžiusi žinoma moteris pademonstravo gerokai sulieknėjusią figūrą. Per pusę metų jai pavyko atsikratyti bene 20-ies kilogramų. Televizijos laidoje atlikėja išdavė, kaip jai tai pavyko.

Atvirame interviu gyvenimo būdo laidai viena ryškiausių moterų Lietuvoje, dainininkė, aktorė ir renginių vedėja D.Meiželytė prasitarė, kad pastarieji penkeri metai jai buvo ypač sunkūs, žinomą moterį buvo apėmusi begalinė apatija viskam.
„Aš pasiekiau psichologinį dugną, kai apatija apima kiekvieną tavo kūno ląstelę ir tu nenori nieko. Tu supranti, kad tau viskas nusibodo, kad viskas yra beprasmybė... Kas iš to? Vis tiek mus vieną dieną pakas“, – Donalda prisipažino, kad tokios mintys jos galvoje pradėjo suktis po to, kai per penkerius metus, po ilgų kančių ligoninėse, ji neteko ir tėčio, ir mamos.
 
Dėl užgriuvusių skaudžių išgyvenimų D.Meiželytę buvo apnikęs begalinis liūdesys, o mintis, kad reikėtų pasirūpinti savimi, ji vijo šalin. Taip, pasak moters, jos svoris pasiekė kritinę ribą: „Kai tau užeina liūdesys ir tu nesidžiaugi gyvenimu, tuomet tu nenori judėti. Tu nori tik gulėti, žiūrėti kokį nors serialą ir daugiau nenori nieko. Tada nejudi ir valgai.“
 
Tačiau Donalda prisipažino, jog išgyvenusi netekčių skausmą vieną dieną suprato, kad pats laikas pradėti rūpintis savimi. Moteris pradėjo sportuoti, pakeitė mitybą ir atsisakė alkoholio. „Vietoje saldumynų dabar valgau džiovintus, citrusinius vaisius. Atsisakiau alkoholio, nusipirkau atsilenkimų tiltelį“, – savo lieknėjimo paslaptį laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovams atskleidė D.Meiželytė.
 
 
 
  

Žymos: Ansvoris, Sveika Mityba, Donalda Meiželytė,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šią savaitę desertui - įdomios, keistos, juokingos ar net absurdiškos garsių žmonių mintys apie In ir Yan, juodą ir baltą, vyrą ir moterį..
Pradėsime nuo perfrazuoto posakio: Moterys iš Veneros, vyrai - iš...baro. :)