Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-24

Džordana Butkutė: „Tiek kartų galėjau numirti“

  
Džordana Butkutė: „Tiek kartų galėjau numirti“ Džordana Butkutė prisiminė sunkius laikus su buvusiu vyru.
Džordana prisiminė, kad kartą buvęs sugyventinis yra taip sumušęs, kad jos nepažino oro uoste pateikiant pasą ir vos pavyko laiku išskristi lėktuvu.

Su brangiausiu Lietuvos istorijoje koncertiniu turu „Aš - Karalienė” į Londoną atvykstanti jau šį penktadienį Džordana Butkutė prisipažino, kad toli gražu ne visais laikais galėjo taip didžiuotis savo veikla.

Garsi atlikėja atviravo, kad pastarųjų, su buvusiu vyru praleistų dešimt metų, buvo patys baisiausi jos gyvenime. Ji kentė smurtą, vagystes ir skandino liūdesį alkoholyje.
„Jis niekada nenorėjo dirbti. Be to, kad pats nedirbo, dar mane sumušdavo taip, kad negalėdavau pasirodyti scenoje”, - LNK žurnalistams prisipažino Džordana.
 
Šiandien kaip niekada laiminga, grožiu ir meile spindinti Džordana prisimena, kad kartą buvęs sugyventinis yra taip sumušęs, kad jos nepažino oro uoste pateikiant pasą ir vos pavyko laiku išskristi lėktuvu. Tačiau tuomet ji neturėjo kam pasiguosti.
 
„Kažkaip gėda buvo, nenorėjau niekam pasakoti. Mamai pasiguosdavau, bet ir tai nenorėjau, kad jaudintųsi. Ji sakydavo: „Skirkis, dukryte”. O aš vis atleisdavau. Tai mane dar labiau gramzdino į alkoholio vartojimą. Iš tikrųjų aš tiek kartų galėjau numirti tikrąja to žodžio prasme”, - širdį liejo garsioji atlikėja.
Tik Elegijui atsiradus moteris suprato, kas yra meilė ir rado savyje stiprybės ne tik palikti veltėdį vyrą, bet atsikratyti ilgus metus kamavusios priklausomybės alkoholiui.
 
„Aš jam pasakiau, išeik, jei manęs nesupranti, ir jis išėjo. Elegijus išėjo ir aš supratau, kad nebegrįš. Aš labai nenorėjau jo prarasti. Kitą dieną, kai išsiblaiviau, buvo vasario keturioliktoji. Aš jam paskambinau ir, kaip mažas vaikas, labai nuoširdžiai paprašiau grįžti namo ir pažadėjau, kad daugiau taip niekada nebedarysiu, nes labai jį myliu. Ir jis sugrįžo”, - prisiminė scenos karalienė.
 
  

Žymos: Džordana Butkutė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biologijos pamoka. Kviečiamas atsakinėti Petriukas.
– Kokio paukščio čia kiaušiniai?
– Nežinau.
– O čia?
– Taip pat nežinau.
– O čia?
– Neįsivaizduoju!
– Na, nieko nemoki, sėsk, du. Kokia pavardė?
Petriukas ir sako:
– Atpažink iš kiaušinių!