Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2019-02-06

E. Dragūnas taps teisėju: scenai nereikia vidutinybių

  
E. Dragūnas taps teisėju: scenai nereikia vidutinybių
© organizatorių nuotr.

Pavasarį televizijos eteryje startuosiantis muzikinis projektas „Finalo ketvertas“ yra kuriamas pagal tarptautinį formatą „Final Four“. Ir jis nepaliauja stebinti jau nuo šios akimirkos. Šalia muzikos prodiuserio Martyno Tylos ir režisieriaus bei atlikėjo Vido Bareikio trečiąją teisėjo kėdę užims vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų, nesuskaičiuojamos gausybės superhitų kūrėjas Egidijus Dragūnas.

Egidijus teigė, kad jo teisėjavimas bus nenuspėjamas. „Visi žinome kažkokių gerai dainuojančių žmonių, kurie niekada netaps žvaigždėmis. Scenai nereikia vidutinybių ar tik gerai dainuojančių vokalistų – arenas ir stadionus gali rinkti tik tas, kuriam užlipus į sceną publikai užgniaužia kvapą. Kas gaus mano palaikymą, priklausys nuo labai skirtingų faktorių ir ne visi juos supras“, – žodžių į vatą nevyniojo dainų autorius ir atlikėjas.
Projekto rengėjai atskleidė, kad svarbiausia jiems – neginčijamas teisėjų profesionalumas. „Egidijus – žmogus, kuris jau daugiau nei du dešimtmečius yra Lietuvos muzikos olimpe. Su jo dainomis, karaliaujančiomis topų viršūnėse, užaugo ne viena karta. SEL yra daugybę apdovanojimų pelniusi grupė, savo aktualumą ir profesionalumą kas kartą įrodanti daugiatūkstantines minias sutraukiančiuose koncertuose. Projekte ieškome tikros megažvaigždės ir tikime, kad būtent Egidijus yra žmogus, kuris gali nuspėti, kas vertas ilgametės šlovės ir žiūrovų dėmesio“, – teigė šou prodiuseris Laurynas Šeškus.
 
Jau anksčiau buvo atskleista, kad kitas dvi teisėjų kėdes užims muzikos atlikėjų vadybininkas M. Tyla ir aktorius, režisierius bei dainininkas V. Bareikis.
  

Žymos: Egidijus Dragūnas, SEL, TV

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lietuvio milijonieriaus dukra pažindina tėvą su nauju vaikinu. Tėvas:
– Butą turi?
Vaikinas:
– Jeigu dievas duos, tai bus ir butas…
– Mašiną turi?
– Duos dievas, bus ir mašina…
– O darbą bent turi?..
– Dievas duos – bus ir darbas.
Vakare dukra klausia tėvo:
– Tėti, tai kaip tau jis?
– Na, kvailokas, bet man patiko, kaip jis mane vadina!