Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2015-09-03

Edgarą Montvidą oro uoste išgelbėjo nuotrauka su Prezidente

  
Edgarą Montvidą oro uoste išgelbėjo nuotrauka su Prezidente E. Montvidas telefone turėjo įrodymą, kad yra nusipelnęs solistas.
Sakau, įrodymas yra čia, rodydamas į gerklę! Gal ką sudainuoti? Ir staiga man toptelėjo mintis, kad pati Prezidentė man gali pagelbėti! Tiksliau, nuotrauka, kurią turiu darytą pernai įteikiant apdovanojimą

Operos solistui Edgarui Montvidui koncertuoti Pažaislio muzikos festivalyje būtų tekę be repeticijų, jeigu ne bendra nuotrauka su Prezidente Dalia Grybauskaite.

Šįsyk Edgaro kelionė į gimtinę buvo išties kuriozinė; jis turėjo ne tik pasitelkti savo kūrybingumą, tačiau ir panaudoti žinomo žmogaus statusą. „Siurprizas manęs laukė Rygos oro uoste. Pasirodo, „AirBaltic“ kompanija taiko praktiką parduoti daugiau bilietų, nei yra vietų lėktuve (žinoma, ne tik jie), tad buvau tas nelaimingasis, kuriam būtų tekę laukti kito skrydžio vėlai vakare arba kitą dieną, jei ne mano atkaklumas, žiupsnelis sėkmės ir nuotrauka su Prezidente telefone“, – DELFI pasakojo E. Montvidas.
„Mano viešnagė Lietuvoje šįkart labai trumpa, tad kiekviena minutė labai brangi! Pasakiau sau, kad bet kokia kaina turiu išskristi šiandien! Prisistačiau personalui, kad esu operos solistas, kad manęs laukia koncertas, turiu repetuoti, esu atsakingas prieš daugelį žmonių. Tai padarė kažkokį įspūdį, jie pradėjo maigyti kompiuterį, atsirado vilties“, – kalbėjo pašnekovas. Nors viltis ir įsižiebė, tačiau E. Montvidui patekti į lėktuvą nebuvo lengva. Vyras turėjo įrodyti, kad yra žymus operos solistas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. „Vienas iš personalo staiga klausia: ar aš turiu kokį pažymėjimą, įrodantį, kad esu operos dainininkas? Na, sakau, įrodymas yra čia, rodydamas į gerklę! Gal ką sudainuoti? Ir staiga man toptelėjo mintis, kad pati Prezidentė man gali pagelbėti! Tiksliau, nuotrauka, kurią turiu darytą pernai įteikiant apdovanojimą“, – džiugesio neslėpė jis.
 
Telefone parodžius nuotrauką, kurioje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikia Edgarui Montvidui apdovanojimą, vyras kaip mat buvo įsodintas į lėktuvą, skrendantį į Lietuvą. Pasirinkimas buvo teisingas – atlikėjas iškart gavo vietą lėktuve.
  

Žymos: Edgaras Montvidas, Lietuvos įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonos SMS vyrui: „Išėjau, kur pasiuntei. Elgiuosi, kaip išvadinai. Ir kodėl anksčiau tavęs nepaklausiau?!“