Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2015-12-06

Egidijus Dragūnas: „Jei vogti, tai milijoną. O jei ***, tai karalienę“

  
Egidijus Dragūnas: „Jei vogti, tai milijoną. O jei ***, tai karalienę“ E. Dragūną skandalai neaplenkia.

Šeštadienio vakarą Kauno Žalgirio arenoje vyko grandiozinis Egidijaus Dragūno pasirodymas. Naujienų portlas delfi.lt rašė, kad kaip ir kiekviename SEL koncerte, šiame taip pat netrūko apšvietimo, garso kokybės ir kitų įspūdingų šou efektų.

Įpusėjus koncertui E. Dragūnas miniai prabilo: „Du mėnesius gulėjau lovoje, sirgau. Meilė, žinot tokią ligą? Tikiuosi, niekas daugiau ja nesergat.“
Minia pradėjo ošti, tačiau atlikėjas tęsė savo kalbą. „Jei vogti, tai milijoną. O jei ***, tai karalienę“, – rėžė E. Dragūnas, nustebindamas ne vieną savo gerbėją. Iškart po šių žodžių nuskambėjo „Gyvenimo man vieno neužtenka“ akordai. 
 
„Tiesa“ primena, kad dainininkas išsiskyrė su ilgamete mylimąja ir sužadėtine Eleonora Sebrova ir tai viešai paviešino dar lapkričio pradžioje. Po to atlikėjas sulaukė didelio dėmėsio ieškodamas auklės, kuriai siūlė 1500 eurų siekiantį savaitinį atlyginimą. O visai neseniai E. Dragūnas buvo sučiuptas neblaivus vidurnaktį Vilniaus centre vairuojantis automobilį.
 
 
Grandiozinis šou Londone – SEL Grand Show 2016
 
Sausio 15 dieną garsiojoje O2 Academy Brixton arenoje, laukia neeilinis grupės SEL pasirodymas Londone. Tai didžiausias Egidijaus Dragūno pasirodymas išvykoje. Neblėstanti intriga tarp daugelio gerbėjų, – kuogi nustebins šis pasirodymas?
 
Renginio organizatorių We Can FFeel teigimu, tai bus didžiausias įšūkis, kuriam įgyvendinti pasitelkta profesionalų pagalba iš USA, dirbančių su didžiausiais ir įžymiausiais projektais visame pasaulyje. Kartu ketinama įgyvendinti standartus laužančius sprendimus scenos projektavime bei paruošime. 
 
 
 
  

Žymos: Koncertas, SEL, Skandalas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambutis merginai:
– Alio?
– Tu jau pasidažiusi?
– Dar ne.
– Tai lįsk lauk greičiau, čia prie tavo laiptinės prie manęs kažkokie chuliganai prikibo!
*****