Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-12-29

Egidijus Dragūnas pristatys vardinius kvepalus

  
Egidijus Dragūnas pristatys vardinius kvepalus E.Dragūnas paviešino pirmųjų SEL kvepalų buteliuką.

„Sel“ grupės lyderis Egidijus Dragūnas šiuos metus užbaigia tiek jam, tiek gerbėjam ypatinga žinia. Savo „Instagram“ paskyroje atlikėjas pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip atrodys pirmųjų „Sel” kvepalų buteliukas.

Smalsuoliams gerbėjams E.Dragūnas atskleidė, jog kvepalai turėtų prekyboje atsirasti kitais metais, greičiausiai vasario 14-tąją dieną. Tiesa, intriga, koks tai bus kvapas – vis dar neatskleista. Daininkas teigė, kad prie kvepalų kūrimo neprisidėjo, mat esąs ne parfumeris.
„Na ką, pirmieji „Sel“ kvepalai. Laisvė“, – nuotrauką komentavo Egidijus, leisdamas suprasti, jog kvepalai asocijuojasi su taip visiems trokštama laisve.
 
Šie kvepalai itin sudomino jo muzikos mylėtojus. Nors kvepalai dar nėra pasirodę prekyboje, tačiau jie iškart susilaukė didelio populiarumo ir klausimų, kur ir kada bus galima juos įsigyti.
 
„Tiesa“ skaitytojams primena, kad E. Dragūnas su grupe „Sel“ Londone lankysis jau sausio 15 d. Daugiau informacijos apie renginį nuspaudę čia.
  
 

A video posted by Sel (@egidijusdragunas) on

 
  

Žymos: Egidijus Dragūnas, SEL, Kvepalai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė