Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2019-10-05

G. Rutkaukienė-Vasha pakurstė kalbas: susitaikė su buvusiu vyru?

  
G. Rutkaukienė-Vasha pakurstė kalbas: susitaikė su buvusiu vyru?
© Facebook

Neseniai skirtingais keliais pasukę dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir jos buvęs vyras Ronaldas Rutkauskas kursto kalbas apie atnaujintus santykius. Jau keletą dienų Graikijoje besilankanti atlikėja mėgaujasi ne tik poilsiu, bet ir laisvalaikiu su buvusiu mylimuoju.

Būtent Graikijoje šiuo metu gyvena sėkminga krepšininko karjera besimėgaujantis Vashos buvęs sutuoktinis – neseniai Ronaldas pasirašė sutartį su Koroivos „Amaliadas“ komanda.
Graikijoje viešinti dainininkė socialiniuose tinkluose mielai dalijasi atostogų kadrais. Internautai išvydę naujausias Gabrielės nuotraukas ėmė svarstyti, kad moteris Graikijoje lankosi ne tik todėl, kad leistų dukrai pasimatyti su tėčiu, bet galbūt ir bando atnaujinti romantiškus santykius su buvusiu vyru.
 
„Mano mylima Graikija. Kiekvieną kartą čia sugrįžus pakartoju garsiai, kad man be proto gera... Nors ir šį kartą ne į Salonikus, kurie man kaip antri namai, bet jausmas apima toks pats geras.
 
Galbūt todėl, kad man Graikija siejasi su daug pirmų kartų? Niekad iš čia nesinori išvykti, o ypač atėjus šaltam sezonui. Saulėti linkėjimai“, – socialiniuose tinkluose rašė Vasha.
 
Būtent šis moters įrašas ir pakurstė kalbas, kad apsilankymas Graikijoje galimai reiškia kur kas daugiau nei tik atostogas.
„Susitaikėt su Ronaldu?“ – smalsavo viena internautė.
 
„Mes nebuvom susipykę“, – trumpai atšovė Vasha. T
 
ačiau atkakli komentatorė dar kartą paklausė: „Na, tada ar vėl esat kartu kaip pora?“.
 
Į tokią diskusiją Vasha veltis nebuvo linkusi, tad atkirto, jog jos asmeninis gyvenimas nėra aplinkinių reikalas.
 
Beje, kalbas apie galimai atnaujintus romantiškus santykius pakurstė ir pats Ronaldas. Savo socialiniame tinkle krepšininkas pasidalijo asmenuke su Vasha, kurią lydėjo prierašas: „Aš su žmona čia“.
 
Primename, kad G. Rutkauskienė-Vasha ir R. Rutkauskas slapta susituokė 2016-ųjų rugpjūtį, o po kelių mėnesių jiems gimė dukra Adrija. Gandai apie pašlijusius poros santykius pasklido praėjusių metų pabaigoje. Nuo to laiko jiedu kartu nedalyvavo renginiuose, o iš socialinių tinklų pradingo bendros sutuoktinių nuotraukos.
 
Tuomet Vasha gynėsi, kad nuo Naujųjų metų nusprendė neviešinti savo asmeninio gyvenimo ir visą dėmesį socialiniuose tinkluose skirti tik sau. Visgi po kurio laiko gandai pasitvirtino. Laidai „Nuo... Iki...“ Gabrielė prisipažino, kad sutuoktinis buvo jai neištikimas.
 
„Skyrybos įvyko ne dėl mano kaltės. Prieš kokius šešis mėnesius sužinojau, kad vis dėlto mano vyras jau vasarą turėjo kitą, su kuria leido laiką. Iškart po vestuvių“, – tąkart sakė Vasha.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Anglas, prancūzas ir rusas muziejuje žiūri į Adomo ir Ievos paveikslą rojuje.
Anglas:
– Tik pažiūrėkit, kokie jie ramūs, susikaupę, orūs... tikri britai!
Prancūzas:
– Negali būti, jie nuogi ir tokie gražūs – aišku, kad prancūzai!
Rusas:
– Nesąmonė! Jie rusai. Neturi drabužių, neturi pastogės, valgyti teturi vieną obuolį ir įsitikinę, kad gyvena rojuje.