Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-12

Garsiausias Lietuvos modelis Karolina Toleikytė įsiamžino nuoga

  
Garsiausias Lietuvos modelis Karolina Toleikytė įsiamžino nuoga
© Gediminas Žilinskas
Karolina antrą kartą gyvenime pasiryžo nusifotografuoti apsinuoginusi.

Garsiausius pasaulio mados namus Lietuvoje atstovaujanti Vaidoto Jankausko šeimos valdoma bendrovė ir vėl stebina – minėdama trisdešimties metų veiklos jubiliejaus sukaktį surengė kiek šokiruojančią reklaminę fotosesiją, kurios dėmesio centre - visiškai nuoga, intymiausias kūno vietas ranka ir subtiliai pakelta koja paslėpusi gražuolė Karolina Toleikytė.

Ši jauna, įspūdingos išvaizdos talentinga manekenė visada priklausė tai merginų kategorijai, kurios drąsiai žengė per gyvenimą, apkalbas ir pavydžius žvilgsnius palikdamos už savęs. Būtent todėl Karolina antrą kartą gyvenime pasiryžo nusifotografuoti apsinuoginusi. Ir tik vieninteliam fotografui - Gediminui Žilinskui.
„Visiškai juo pasitikėjau. Ir ne tik Gediminu, bet ir visa šios intriguojančios fotosesijos komanda. Tai buvo seniai brandintas meninis projektas, kurio sumanymas man patiko iš pat pradžių - buvau tikra, kad rezultatas bus stulbinantis ir nenusileis pasaulinio lygio mados fotografijoms, - pasakoja Karolina. - Moters kūną vadinu nuostabiausiu Dievo kūriniu, o meninė fotografija gali jį tik dar labiau atskleisti, todėl pozuoti apsinuoginusiai priešais fotoobjektyvą man buvo ne gėda, o malonumas. Kam slėpti tai, kas yra šitaip gražu? Jeigu kažkam tai kelia pasipiktinimą, galiu pasakyti tik tiek – nesibaiminu, ką apie mane pagalvos aplinkiniai ir nekreipiu dėmesio į negatyvias kalbas. Seniai išaugau iš to amžiaus...“
 
O fotografo G.Žilinsko įvaizdinis kadras – išties vertas dėmesio. Vien „Christian Louboutin“ aukštakulniais avinti Karolina, kaip tikra krikštamotė, sėdi įsitaisiusi tarp keturių, jai pagarbą atiduodančių, kostiumus vilkinčių vyriškių. Kambario kampe lyg tarp kito padėta nedidukė „Prada” rankinė.
 
„Du broliai“ tinklo vadybininkas Andrius Jankauskas neabejoja, kad fotografijos esmę kiekvienas interpretuos savaip – taip, kaip pačiam atrodo teisingiausia: „Nuotrauka intriguoja ne tik dėl Karolinos nuogumo. Siužete daug kas simboliška ir prasminga. Freska – užuomina į šeimos šventovę, nuogumas – tyrumo simbolis, o skirtingi personažų charakteriai atlieka savotišką vaidmenį ir sukuria dramatišką nuotaiką: viename veide įžvelgi nuolankumą, kitame – atsargumą, įžvalgumą, kuris gali lengvai peraugti į įtarumą, pyktį ar net pavydą. Viskas, kaip realiame gyvenime.“
 
 
  

Žymos: Fotosesija, Karolina Toleikytė, Du Broliai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi tėtis su Petriuku prie bendro stalo. Petriukas siekdamas šaukštu košės užkabina butelį degtinės. Butelis susvyruoja, bet nenukrinta. Petriukas nusijuokia:
– Matei, tėti, butelis buvo per plauką nuo mirties!
Tėvas pasižiūri į Petriuką ir atsako:
– Tu irgi.