Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, lnk   |   2018-01-10

„Hario Poterio" aktorius nustebino Simoną Milinytę

  
„Hario Poterio" aktorius nustebino Simoną Milinytę
© Simona Miinytė Facebook
Dainininkę nustebino jos mylimasis.
Devonas labai pasistengė. Jis žinojo, kad mano didelė svajonė yra nuvykti į Niujorką.

Visai neseniai gražuolei Simonai Milinytei sukako 22-eji. Lietuvaitė šiuo metu gyvena Los Andžele, kur siekia dainininkės karjeros.

„Gimtadienis būdavo ta diena, kai aš palikdavau viską daryti visiems kitiems. Čia mano diena ir jūs galvokit, ką tik norit“, – kalbės S. Milinytė.
Gimtadienio dieną S. Milinytė lankėsi NBA varžybose, kuriose ją pasveikino ir Lietuvos krepšininkas Jonas Valančiūnas.
 
„Jono gyvai nesu mačiusi. Man buvo labai įdomu, nes buvo labai įdomus kontrastas, kadangi aš esu Los Andželo „Clippers“ palaikytoja, bet žaidė su lietuvių komanda ir buvo sunku apsispręsti, ką palaikyti. Mano broliai visą laiką plojo Jonui. Tai buvo baugu sėdėti „kliperių“ gerbėjų apsuptai, kai mano broliai labai rėkė ir palaikė „Raptors“, – kalbės S. Milinytė.
 
Tačiau didžiausia staigmena Simonos laukė namuose – ten ją pasitiko mylimasis, žymaus filmo „Haris Poteris“ aktorius Devonas Murray.
 
„Man buvo didžiausias šokas, kada aš jį pamačiau, kad jis atskrido kelioms dienoms būtent tam, kad pasveikintų mane, į kitą pasaulio kraštą“, – kalbės S. Milinytė.
 
Mylimasis Devonas Simoną apipylė brangiomis dovanomis: aukso su deimantais apyranke, kvepalais, kelione į Niujorką ir įvairiomis smulkmenomis.
 
„Devonas labai pasistengė. Jis žinojo, kad mano didelė svajonė yra nuvykti į Niujorką, į Empire State Building. Sako: dažnai „selfius“ mėgsti, tai padovanojo ir „selfie“ šviesą, gavau įvairių „Dior“ kvepalų ir auksinę apyrankę“, – sakė S. Milinytė.
Kitą dieną Simona su Devonu nuvyko į „Universal“ studiją, kur yra kuriami filmai ir kur Devonas daug laiko praleido prie Hario Poterio pilies. „Ten labai įdomiai pasitiko. Labai gražių nuotraukų padarė. Buvo labai įdomiai suorganizuota. Devonui net atnešė jo burtų lazdelę, mes su ja nusifotografavom“.
 
 
  

Žymos: Gimtadienis, aktorius, Haris Poteris, Simona Milinytė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du draugai kalbasi:
– Vakar iš manęs pavogė piniginę.
– Ar kreipeisi į policiją?
– Taip. Sakė, kad ne jie.