Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Žmonės.lt   |   2016-12-05

Ingai Stumbrienei kavinėje su maistu patiekė kirmėlę

  
Ingai Stumbrienei kavinėje su maistu patiekė kirmėlę
© Asmeninio arch. nuotr.
I. Stumbrienė buvo šokiruota lėkstėje radusi kirmėlę.

Lietuvos elito atstovė Inga Stumbrienė su šeima savaitgalį besilankydama Šiauliuose buvo nemenkai šokiruota. Kavinėje apsilankiusi moteris tarp atnešto maisto pastebėjo kirmėlę.

„Šiandien, kaip ir didele dauguma tėvelių su vaikais, dalyvavome Šachmatų turnyre „Meškiukas Rudnosiukas” Šiaulių arenoje.
Tikriausiai, kaip ir didžioji dauguma dalyvių, pietų vieta pasirinkome čia pat arenoje esancią kavinę „INGRĖJA”. Deja, užsisakę vištieną, patiekale radome „nenumatytų priedų”!!!
 
Norėčiau įspėti visus tėvelius ar jų vaikučius, kurie valgė šį patiekalą, atidžiai stebėti savo savijautą. Nors šios kirmėlės nėra pavojingos žmogaus gyvybei, būtina atidžiai stebėti organizmo simptomus ir savijautą, duoti gerti daug skysčių ir gerųjų bakterijų. Jei žmogui darosi silpna, ji pykina, būtina kreiptis pas gydytoją.
 Prašau, pasidalinkite su kitais turnyre dalyvavusiais tėveliais ar juos perspekite!!!”, - rašė visuomenės sveikata susirūpinusi I. Stumbrienė.
 
Kaip pranešė su įmone UAB „Ingrėja“ susiesiekęs portalas Žmonės.lt, kavinės direktorė Ingrida Skrudupienė kol kas komentuoti situacijos negalėjo.
 
„Jai pinigai buvo už patiekalą grąžinti, bet ji reikalavo piniginės kompensacijos. Sumos neįvardijo, bet pasakė, kad 5 eurų jai neužteks. Kol kas daugiau nieko negaliu pasakyti, su ja susisiekti žadėjau pirmadienį“, – Žmonės.lt sakė I.Skrudupienė.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
 
  

Žymos: Maistas, Inga Stumbrienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du draugai kalbasi:
– Vakar iš manęs pavogė piniginę.
– Ar kreipeisi į policiją?
– Taip. Sakė, kad ne jie.