Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2016-04-04

Išrinkti „Žvaigždžių duetų“ superfinalininkai

  
Išrinkti „Žvaigždžių duetų“ superfinalininkai
© LNK
Jau šį sekmadienį tiesioginio eterio metu paaiškės, kuris duetas taps šio sezono nugalėtoju.

Sekmadienį LNK eterį sudrebino grandiozinio muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“ mažasis finalas, kurio metu iš penkių porų liko keturios – jos ir susikaus projekto superfinale kitą sekmadienį. Superfinale susitiks Katažina Zvonkuvienė ir Šarūnas Kirdeikis, Tadas Rimgaila ir Samanta Tina, Donata Gutauskienė – Laisva ir Radži bei Beata Nicholson ir „Du Donatai“. Likus vos vienam žingsniui iki finišo, iš tolesnės kovos teko pasitraukti Vaidai Genytei ir kriminalistui Jonui Kalėdai.

Laidos metu balsavo rekordinis žiūrovų skaičius – poros sulaukė daugiau kaip 9000 skambučių. Daugiausiai jų – net 2317 – sulaukė Laisva ir Radži, kurie lyderiais tapo ir galutinėje lentelėje. Į antrąją vietą pagal skambučius ir galutinėje lentelėje pakilo Beata Nicholson ir „Du Donatai“ – jų jausmingas pasirodymas sulaukė net 2062 skambučių.
Trečiąją vietą ir 1834 skambučius žiūrovai skyrė Tadui Rimgailai ir Samantai Tinai. Galutinėje įskaitoje duetas taip pat liko trečioje vietoje. Ketvirtoji vieta, o kartu ir paskutinis bilietas į superfinalą atiteko Katažinai Zvonkuvienei ir Šarūnui Kirdeikiui – duetas sulaukė 1565 skambučių, paskutinėje vietoje palikdami Vaidą Genytę ir Joną Kalėdą su 1285 skambučiais.
 
Jau šį sekmadienį tiesioginio eterio metu paaiškės, kuris duetas taps šio sezono nugalėtoju, iškovos tradicinius auksinius „Žvaigždžių duetų“ mikrofonus ir 7000 eurų piniginį prizą. Be įspūdingų porų pasirodymų, kuriems visi ruošiasi jau dabar, žiūrovų lauks ir daug kitų siurprizų bei svečių.
 
 
  

Žymos: LNK, Žvaigždžių duetai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.