Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-10-16

J. Statkevičius: kol jaunas ir gražus, daryk viską, ką nori

  
J. Statkevičius: kol jaunas ir gražus, daryk viską, ką nori
© Tomas Lukšys
Juozas Statkevičius

Šiandien TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ viešės garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, o kitas svečias – dainininkas Jurijus Veklenko – pristatys naują dainą.

J. Statkevičius, kaip visada, spinduliavo pasitikėjimą savimi, negailėjo kandžiai taiklių pastabų, bet ir pažėrė ne vieną šmaikštų sąmojį bei stiliaus patarimą. Pasak jo, aptemptos kelnės jau nebemadingos: „Dabar madingos normalios, trumpesnės kelnės. Ir kliošas grįžta į madą. Po kokių trejų metų ir pas mus pradės nešioti“, – sakė dizaineris.
Bekalbant apie madą, tendencijas, Justinas Jankevičius netikėtai prisipažino apie baisiausią vaikystės traumą, susijusią su stiliumi.
 
„Baisiausia būdavo, kai nueini į darželį ir pamatai, kad turi tik pėdkelnes, o šortukus esi pamiršęs. Tą dieną galima praktiškai išbraukti iš gyvenimo“, – prisiminimais pasidalijo Justinas.
 
Vyrams smagiai besikalbant, Juozas visai netyčia išdavė laidos vedėjo Mindaugo Stasiulio paslaptį.
 
„Tu turi dvi panas. Aš viską žinau. Bet čia nieko tokio ir tris–keturias turėt. Lietuva – turtinga šalis, galima ir po kelias žmonas turėt. Kol jaunas ir gražus, daryk viską, ką nori, paskui bus šaukštai po pietų“, – juokavo J. Statkevičius.
Mindaugas pasmalsavo apie ponių, kurioms Juozas siuva drabužius, paslaptis – ar dizaineris galėtų išduoti kokį nors įdomų, pikantišką dalykėlį?
 
„Ne ponių, o ponų, užsakančių moterims drabužius, paslaptis galėčiau išduoti. Bet jei pradėčiau pasakot viską, ką žinau, tai kiltų trečias pasaulinis karas“, – intrigavo J. Statkevičius.
 
Didžiulę juoko bangą sukėlė laidos svečiui Juozui surengtas išbandymas – jis turėjo vien iš aprangos pasakyti, kokie žmonės yra nuotraukose (žmonių veidai buvo uždengti).
 
Negailestingos kritikos kliuvo ir vedėjui J. Jankevičiui: „Niekada nepasakyčiau, kad tu, Justinai, gali taip baisiai apsirengt. Nu tas šliures, kad apsiavęs, baisu žiūrėt! Diržas visai netinka prie kelnių“, – komentavo Juozas nuotrauką, kurioje buvo Justinas.
 
O kokių dizainerio pastabų sulaukė Andrius Šedžius? O kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė? Pamatysite šiandien „Gero vakaro šou“ laidoje 19.30 val. per TV3!
  

Žymos: Juozas Statkevičius, „Gero vakaro šou“

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du žvejai. Vienas klausia kito:
– Ar eisi šiandien žvejoti?
– Ne.
– Kodėl?
– Šiandien žmona namuose leidžia gerti.