Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-03-14

Jazzu šokiravo gerbėjus - radikaliai pakeitė išvaizdą

  
Jazzu šokiravo gerbėjus - radikaliai pakeitė išvaizdą
© Jazzu Facebook
Jazzu dažnai rizikuoja.

„Mama, tai tik plaukai“, – feisbuke pokalbio su mama ištrauka bei nuotraukomis pasidalijo Justė Arlauskaitė-JAzzu ir pademonstravo naują šukuoseną – atlikėja nusiskuto plaukus.

„Seniai norėjau pasikeitimų, bet kadangi esu spontaniška ir pasijaučiau įkvėpta aplinkos, atsikėliau ryte ir tariau: šiandien arba niekada“, – DELFI apie pokyčius kalbėjo Jazzu.
Atlikėja pasakoja, kad į kirpyklą keliavo ne viena.
 
„Su Donatu ir keliais draugais nuėjome į kirpyklą ir sakau: skutam. Tuo metu verkiau, nes paleidau daug nereikalingų dalykų. Dabar jaučiuosi puikiai – taip viskas ir turėjo būti“, – šypsojosi kalbėdama Justė. Atlikėja ne tik nusiskuto plaukus, bet ir tapo šviesiaplauke.
 
Šiuo metu Tailande viešinti Justė neseniai užvertė svarbų gyvenimo puslapį – baigė dueto kelią kartu su Leonu Somovu. Vos pasibaigus atsisveikinimo turui ji susikrovė lagaminus ir išvyko pas mylimąjį Donatą Ivanauską į Tailandą. Beje, atlikėja spontaniškai šukuoseną keičia ne pirmą kartą. Dar pernai vasarą gerokai pasitrumpinusi plaukus atlikėja DELFI pasakojo, kad viskas įvyko labai netikėtai.
 
„Vyko filmavimas ir besišukuojant kažkas rado vaikiškas žirklutes ir aš pasakiau, kad noriu trumpų plaukų tiesiog dabar. Tai tiesiog per kelias minutes nukirpo“, – tuomet apie pokyčius kalbėjo Jazzu.
Tiesa, tąkart pasidomėjus, ar su nauja šukuosena atlikėja jaučiasi gerai, ji šyptelėjo ir patikino, kad džiaugiasi savimi bei savo išvaizda ir nesureikšmina – plaukai ilgesni ar trumpesni.
 
 ŠALTINIS: delfi.lt
 
Jazzu Facebook Jazzu Facebook
Jazzu Facebook Jazzu Facebook
Jazzu Facebook Jazzu Facebook
 
 
  

Žymos: Dainininkė, Jazzu, Plaukai, Pokyčiai, Justė Arlauskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.