Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   2018-06-25

Joninių savaitgalis nepraėjo be traumų: K. Meschino susilaužė ranką

  
Joninių savaitgalis nepraėjo be traumų: K. Meschino susilaužė ranką
© Asmeninio arch. nuotr.
K. Meschino teigia labai liūdinti dėl šio incidento.

Šį šventinį savaitgalį socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino prisimins ilgai. Švęsdama draugo gimtadienį žinoma mergina susilaužė piršta ir, kaip paaiškėjo vėliau, dėl šios traumos teks keisti ir visos vasaros planus.

Anot Karolinos, pirštą ji susilaužė nukritusi ant savo dešinės rankos. Šeštadienį jai teko aplankyti ligoninės priimamąjį, kur buvo uždėtas gipsas ir gautas įspėjimas, jog jį nešioti teks keletą savaičių.
„Labiau ne liūdna, o juokinga. Esu dešiniarankė, todėl dabar viską tenka daryti kaire ranka. Nemoku nei dantų valytis, nei tvarkytis plaukų, nei valgyt. Kadangi tik vakar vakare gipsą uždėjo, skausmą jaučiu, bet tikrai išgyvensiu. Man nuskilo kaulas toje vietoje, kur sausgyslės, tad vieta gana bjauri“, – sakė ji.
 
Dėl patirtos traumos keisis ir K. Meschino vasaros planai bei darbų grafikas. „Pakoreguos darbus ir atostogas. Rytoj ieškosiu langetės, kad būtų patogiau“, – pasakojo pašnekovė.
 
  

Žymos: Trauma, Karolina Meschino

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!