Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-02-19

Komikas M. Katleris Afrikoje pasipiršo mylimajai

  
Komikas M. Katleris Afrikoje pasipiršo mylimajai
© Instagram nuotr.

Šiuo metu Kenijoje su mylimąja Aiste Kabašinskaite ir draugais Mantu bei Indre Stonkais atostogaujantis komikas Mantas Katleris šią kelionę padarė dar labiau įsimintiną. Žinomas vyras paprašė Aistės rankos.

Žinoma, mergina sutiko. „Gražiausia diena mano gyvenime“, – rašė ji socialiniame tinkle po nuotrauka, kurioje įamžintas ir sužadėtuvių žiedas. Pati sužadėtuvių akimirka taip pat buvo užfiksuota. Mantas ant vieno kelio prieš mylimąją priklaupė stebint, kaip leidžiasi saulė. Tai, kad komikas planavo pasipiršti A. Kabašinskaitei, nėra naujiena. Pat Mantas ne kartą minėjo, jog greitu metu tai padarys, susižadėti jį skatino ir draugai.
Susipažino kai kuriems neįprastu būdu
 
M. Katleris apie savo gyvenimą dažniausiai pasakoja viską paversdamas juokais. Tačiau garsusis humoristas turi ir visai kitokią savo pusę. Laidoje „Raudonas kilimas“ jis prisipažino esąs gana uždaras, dažnai pavargstantis nuo žmonių šurmulio ir itin dėkingas likimui už jam pačiam netikėtą sėkmę bei pripažinimą. „Esu uždaras žmogus. Anksčiau negalėdavau švęsti tris dienas, galvodavau, kad nepakeliu alkoholio. Bet tada supratau, kad tiesiog pavargstu nuo žmonių, tai žmonės mane vargina“, – pasakojo pilnas sales gerbėjų prajuokinantis vyras.
 
Pirmą kartą pralinksminti žiūrovų M. Katleris į sceną lipo kone prieš dešimtmetį. Jau tuomet jo nuoširdumas, paprastumas ir humoro jausmas pelnė daugelio simpatijas. Žinomas vyras tikino, kad savo pasirinktu keliu yra itin patenkintas ir net viršijo savo paties lūkesčius. „Niekada per daug neplanavau į priekį. Dabar iš viso jaučiu, kad esu aukščiau bambos šokęs. Ką iš viso planavau gyvenime pasiekti, dabar esu dešimt kartų aukščiau, nei galvojau, kad būsiu“, – žiūrovams pasakojo humoristas.
 
Su Aiste Mantas susipažino kai kuriems neįprastu būdu – vienoje pažintims skirtoje programėlėje. „Susipažinome „Tinder“, ji prašė manęs to nesakyti. Netikiu tuo, kad internetinės pažintys yra blogesnės už kitas pažintis. Ji, aišku, nenorėjo susitikti...“ – su šypsena prisiminė komikas.
 
 
View this post on Instagram

Gražiausia diena mano gyvenime! ♥️🙏🏼

A post shared by Aiste 🌙 (@aistekabasinskaite) on

  

Žymos: Piršlybos, mantas katleris, Aistė Kabašinkaitė, susižadėjo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ateina jaunas vyrukas išpažinties ir sako kunigėliui:
– Oi, kunigėli, nusidėjau! Net nežinau, kaip čia jums pasakyti.
– Sakyk, sūneli, kas yra, ir nebijok – viskas liks tik tarp mūsų!
– Kunigėli, mergą išvedžiau iš kelio...
– Taigi labai gerai, sūnau, nes dar būtų mašina suvažinėjus! – atsako patenkintas kunigėlis.