Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2019-12-22

L. Kazlauskienė apie juodą gyvenimo etapą: tuomet slėpiau, kad Petras serga

  
L. Kazlauskienė apie juodą gyvenimo etapą: tuomet slėpiau, kad Petras serga
© Liveta ir Petras Kazlauskai (Giedriaus Abromavičiaus nuotr.)

Kai prie altoriaus ar žvelgdami vienas kitam į akis įsimylėjėliai taria šiuos žodžius, retas susimąsto, kaip iš tiesų bus, kai ateis tas vargas. Netikėtų ligų, nelaimių, sunkumų akivaizdoje atsiveria santykių gylis ir tikroji meilė, kai norima rūpintis, padėti, mylėti – kad ir kas nutiktų. Kelis dešimtmečius kartu gyvenantys Liveta ir Petras Kazlauskai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ dalinsis savo patirtimi apie meilę ir džiaugsme, ir varge.

Kai medikai dainininkui Petrui Kazlauskui įtarė mikroinsultą ir dėl to klausos praradimą, muzikantui tai reiškė mirties nuosprendį. Trapi, švelni Liveta Kazlauskienė sukaupė visą ryžtą ir pradėjo koncertuoti viena ar su kolegomis muzikantais.
„Ilgai slėpiau, kad Petras serga. Ir dariau viską, kas tik įmanoma, kad turėtume pinigų bent maistui.“
 
Kai nuo scenos nulipusią Livetą kartą kažkokia „gerbėja“ apspjovė ir pareiškė, kad ji palaida moteris, nes metė Petrą ir dainuoja su kitais, Liveta tik nurijo skaudžias ašaras – neaiškino ir nesiteisino.
 
Petrui Liveta visą gyvenimą dėkinga už tai, kad jis tapo tikru tėvu jos dukrai Ingridai. Kartą net išgelbėjo mergaitę, kai ši skendo.
 
Dėl vyro ji kovojo kaip liūtė, kad tik Petras pasveiktų – net suorganizavo mitingą prie JAV ambasados, kai Petrui nedavė vizos vykti pas amerikietį gydytoją konsultacijos.
Kelis dešimtmečius kartu esanti pora sukūrė ir savo gyvenimo taisykles, ir, kai buvo sunkiausia, net dar stirpiau glaudėsi vienas prie kito. Liveta turi atsakymą, kaip nepaisant visų sunkumų išsaugoti santuoką.
 
Apie visa tai – žurnalo „Žmonės“ ir TV3 televizijos kuriamoje laidoje „Visi mes žmonės“ sekmadienį 17.30 val. per TV3.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.