Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-09-18

Laidoje „Šiandien. Po metų“ vienišam vaikinui A. Jagelavičiūtė surengė pasimatymą

  
Laidoje „Šiandien. Po metų“ vienišam vaikinui A. Jagelavičiūtė surengė pasimatymą Agnė Jagelavičiūtė

Kai žmona užsibrėžia neįtikėtiną tikslą – per metus numesti net 40 kilogramų, vyrui, norinčiam ją palaikyti, nelieka nieko kito, kaip tik sugalvoti ir užsibrėžti dar labiau motyvuojantį tikslą – pavyzdžiui, metus laiko visiškai atsisakyti alkoholio.

Nuotaikingos ir įkvepiančios istorijos – laidoje „Šiandien. Po metų“ kartu su Agne Jagelavičiūte jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK televiziją.
Matydamas sunkias žmonos pastangas sulieknėti, vyras Kęstutis sugalvojo, jog Jurgitai praverstų palaikymo komanda. Tad ir pats sugalvojo pažadą sau – metus laiko visiškai negerti alkoholio. Tiesa, po metų į studiją atvykęs Kęstutis prisipažino, kad pažadas tąkart išsprūdo netikėtai: „Aš papuoliau čia visiškai atsitiktinai“, – atviravo vyras. Tuomet jis pasijautė lyg įviliotas į žmonos pinkles, tačiau šiandien savo įvykdytu pažadu Kęstutis labai džiaugiasi.
 
Kita laidos „Šiandien. Po metų“ istorija nustebins ne tik žiūrovus, bet ir patį dalyvį. Iš emigracijos grįžęs 28 metų Dainius pažadėjo per metus laiko susirasti merginą! Vaikinas prisipažino, jog jam niekaip nepavyksta sukurti ilgalaikių santykių. Prieš metus Dainius tikėjosi, kad viešai duotas pažadas padės tai įgyvendinti. Po metų į studiją atvykęs vyras pasakoja, kad merginą susirasti jam pavyko, deja, likus visai nedaug iki filmavimo, santykiai nutrūko.
 
„Būti vien tik dėl to, kad būčiau, nemačiau prasmės“, – Dainius teigia, kad sutikti savo antrąją pusę, pasirodo, tikrai nėra taip lengva. Viltį praradęs vaikinas netrukus buvo maloniai nustebintas – studijos durys prasivėrė dar kartą. Laidos vedėja A. Jagelavičiūtė jam surengė staigmeną – pasimatymą.
  

Žymos: Agnė Jagelavičiutė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Minutės trukmė priklauso nuo to, kurioje tualeto durų pusėje būsi...