Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-01-26

Ledo ritulininkas D.Kasparaitis karjerą iškeitė į keturių vaikų auginimą

  
Ledo ritulininkas D.Kasparaitis karjerą iškeitė į keturių vaikų auginimą
© Facebook nuotr.
Su žmona Lisa Darius šiandien augina net keturis vaikus.

Žinomiausias Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis nuostabų šeimyninį gyvenimą gyvena Majamyje, yra geriausias tėvas ir puikus vyras. Beje, tik sukūręs trečią šeimą užsitarnavo tokius epitetus. Jis pripažįsta, kad dėl prieš tai buvusių skyrybų kaltas ne kas kitas, o tik jis pats.

„Jei nesikeisi pats, keisi žmonas kiekvienais metais. Aš galvodavau, kodėl jos visos vienodos. Iš kitų šalių, o problemos tos pačios. Ir tik dabar supratau, kad čia ne žmonų, o mano problema. Kad aš ne taip elgiausi. Bet šiandien esu labai laimingas. Man pasisekė, nes turiu savo žmoną Lisą“, – pasakojo D. Kasparaitis.
Būtent su žmona, vaikų drabužių dizainere Lisa, Darius šiandien augina net keturis vaikus ir yra priėmęs kai kuriems vyrams tikriausiai nelabai suprantamą poziciją – jau kelerius metus vyras laiką leidžia namuose su savo vaikais. Ir sako, kad tai - geriausias sprendimas jo gyvenime.
 
„Mane labai daug mane išmokė vaikai, ramybės ir kantrybės. Suprantu, kodėl kartais vyrai bėga iš namų. Sunku būti namuose. Aš galvodavau, kaip lengva. Duodi moteriai pinigų, tegul būna namuose ir auklėja. Ir tik pats su jais pabuvęs supratau, ką tai reiškia. Dabar aš suprantu visas mamas“, – tėvystės įspūdžiais dalijosi ledo ritulininkas.
 
Iš viso D. Kasparaitis yra penkių vaikų tėvas. Iš viso D. Kasparaitis yra penkių vaikų tėvas.
 
Pajutęs, kas yra šeimyninė laimė, pasikeitė Dariaus požiūris ir į uždirbamus pinigus. Vyras teigia iššvaistęs savo milijonus nežinia kam bei visada jautęs pareigą už visus mokėti, pirkti brangiausius daiktus ir važinėti tik su prabangiais automobiliais. O šiandien viskas kitaip.
 
„Nežinojau, ką reiškia pinigai. 10 ar 20 tūkstančių dolerių – koks skirtumas? Sportininkai nelabai supranta, kiek normaliam žmogui kainuoja uždirbti tuos pinigus. Kaip sunkiai reikia eiti į darbą. Aš dabar daugiau gaunu kaifo iš gyvenimo nei važinėdamas prabangiomis mašinomis ar vaikščiodamas į prabangius restoranus. Vis galvodavau - kodėl aš toks nepatenkintas? Ir supratau, kad ne tame čia reikalas. Tikroji laimė – vaikai ir geri santykiai su žmona“, – prisipažino legendinis sportininkas.
  

Žymos: Ledo ritulys, Darius Kasparaitis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas sustabdo greitį viršijusį vairuotoją. Išrašo baudą, duoda vairuotojui kvitą ir sako:
– Šį kvitą išsaugokite.
– O kam man jis?
– Kai surinksite dvylika tokių kvitų, galėsite gauti dviratį.