Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2016-10-01

Lietuvaitė karjeros siekia už Atlanto

  
Lietuvaitė karjeros siekia už Atlanto
© DS photography
Šiuo metu anglų kalbos mokytojai merginai padeda tobulinti kalbos akcentą.
Mergina dėkinga visiems, kas ją palaiko, siunčia žinutes, tiki ja ir džiaugiasi jos sėkme.

Bent vieną kartą sutikus ar išgirdus dainuojant jauną ir žavią lietuvaitę Viktoriją Faith, įspūdis išlieka ilgam. Jau ne kartą buvo rašyta apie merginos talentą muzikinėje erdvėje, kur ji žinoma kaip dainų autorė, kompozitorė ir atlikėja. Visai neseniai Viktorija puse lūpų minėjo apie savo ketinimus užkariauti Amerikos scenas, o šiandien jau sėkmingai dėlioja naujos karjeros mozaiką anapus Atlanto.Tapusi Los Andžele esančios Amerikos dramos meno akademijos (angl. American Academy of Dramatic Arts) studente, kūrybingoji lietuvaitė mielai dalinasi pirmaisiais įspūdžiais: „Čia nerealiai geras oras, todėl pirmąsias savaites buvau turistė, stengiausi kuo daugiau pamatyti. Čia, Amerikoje, gyvenu pas buvusią operos solistę, ji dar vaikystėje su tėvais emigravo į USA, jos namai – tikra meno galerija, pilna knygų ir muzikos instrumentų.“
Viktorija turi didelių ambicijų, tiki savimi ir nuoširdžiai visą savo laiką skiria tam, kad svajonės taptų realybe. Prasidėjus mokslo metams, ji suprato, kad turi labai stengtis, nes kiti studentai aktoriai itin gerai pasiruošę. Šiuo metu anglų kalbos mokytojai merginai padeda tobulinti kalbos akcentą. Tačiau visus sunkumus atperka įdomios pažintys su muzikantais ir aktoriais, naujos veiklos ir fotosesijos su žymiais fotografais, muzikiniai vakarai ir daugybė kitų projektų.
 
Išvykusi perprasti aktorinio meistriškumo, Viktorija Faith neišsižada muzikos. Savo gerbėjams ir klausytojams ji pristatė naują dainą ir video klipą, nufilmuotą dar Londone. Muzikantė džiaugiasi, kad atlikusi ją savame gyvo garso koncerte, sulaukė daug malonių sveikinimų, nors tai visai kitokio stiliaus kūrinys.
 
„Šią dainą sukūriau kartu su prodiuseriu Jose Manuel Cubides iš Kolumbijos. Jis siekė muzikos daktaro laipsnio mano universitete, taip pat Londone veda elektroninės muzikos master classes. Mums padėjo ir dar vienas atlikėjas bei rašytojas Gimi, kuris neseniai išleido savo pirmąjį singlą Londone. Tiesiog vieną dieną susėdome Jose studijoje ir kalbėjomės apie mano pirmąją meilę. Ir žodžiai, ir melodija labai greitai užgimė. Daina liūdna, bet tikiuosi, kad ji ras savo klausytoją. Kam patinka, gali klausytis greitos versijos – remikso, kurį sukūrė Lietuvoje gerai žinomas elektroninės muzikos prodiuseris Armondo. Remiksas jau buvo pristatytas per Power Hit Radio eteryje,“ – dalinosi Viktorija.
 
Filmuoti dainos video klipą padėjo dainininkės jaunesnysis brolis. Jiems teko miesto centre darbuotis jau penktą valandą ryto, nes tada dar būna mažai žmonių. Nors užtruko ilgokai, tačiau klipą Viktorija sumontavo pati, mat taip troško įrodyti, kad nėra nieko nepasiekiamo, jei turi pakankamai noro ir užsispyrimo. Mergina dėkinga visiems, kas ją palaiko, siunčia žinutes, tiki ja ir džiaugiasi jos sėkme. Anot jos, tai pati didžiausia motyvacija eiti pirmyn link savo svajonės.
 
 
  

Žymos: Pasaulio žvaigždės, Lietuvos žvaigždės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lėktuvas. Papūga sėdi ir rėkia:
- Stuardese, višta tu, viskio man!
Stiuardesė atneša. Papūga vėl rėkia:
- \"Viešalka\" dar viskio!
Stiuardesė atneša. Šalia sėdi keleivis ir galvoja: \"O ką, aš durnesnis?\"
Ir ima rėkti:
- \"Mažule\", alaus nepamiršk!
Stuardesei trūksta kantrybė, ji pasiskundžia pilotui. Pilotas nutaria juos abu išmesti. Prie atidaryto liuko papūga sako:
- Kaip nemokantis skraidyti, tu per daug išsidirbinėji...