Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2015-03-05

Lietuvos aktoriai: apie pratęstas sekso scenas ir užkulisių paslaptis

  
Lietuvos aktoriai: apie pratęstas sekso scenas ir užkulisių paslaptis Aktorius S. Siparis pasakojo, kaip jauna ir nuoga aktorė norėjo pratęsti sekso sceną su juo.
Guli ji šalia manęs nuoga ir jaučiu, kaip ji mane „ima“.

„Atsidaro uždanga, aktorė scenoje uždega žvakes, tuo metu turi pasirodyti šeši kolegos ir staiga nieko nėra. Kolegės akys stulpu, o mano pasirodymas turėjo būti vėliau, po 20-ies minučių. Tada aš išbėgu į sceną ir gelbėju kolegę, bet teksto neatsimenu“, televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ apie darbo užkulisius kalbėjo garsus aktorius Adolfas Večerskis. Ir tai buvo tik vienas iš daugelio smagių ir nelabai smagių nutikimų per visą jo karjerą.

„Pamenu patį baisiausią nutikimą scenoje. Kai reikėjo išeiti iš scenos, o aš niekaip neradau išėjimo. Uždanga atsidaro kitam veiksmui, o aš ropoju palei sieną ir nerandu to išėjimo“, - juokėsi Adolfas Večerskis.
Kita garsi aktorė Larisa Kalpokaitė vieno spektaklio metu vos nepatyrė rimtų traumų nukrisdama nuo scenos. „Buvome gastrolėse Šiauliuose su spektakliu „Vyšnių sodas“. Aš labai norėjau pasirodyti prieš kolegas ir taip įsijaučiau į vaidmenį, kad nukritau nuo scenos tiesiai žiūrovams po kojomis“, - pasakojo Larisa Kalpokaitė.
 
Ką reiškia apsinuoginti prieš kameras ir vaidinti intymias scenas pasakojo garsūs aktoriai Marius Jampolskis, Inga Norkutė-Žvinienė, Gabija Ryškuvienė ir Saulius Siparis, kuris vienos meilės scenos metu net pamiršo tekstą. „Paėmiau aš tai aktorei už krūtinės, o ten kažkas šiugžda, tai aš ir pamiršau tekstą“, - kalbėjo Saulius Siparis.
 
Tačiau tai nebuvo labiausiai įstrigusi meilės scena, kurią yra tekę suvaidinti Sauliui Sipariui. Jis iki šiol prisimena, kai viena jauna aktorė išsirengė visiškai nuogai filmavimo metu vaidinant sekso sceną, nors visiškai išsirengti ir nereikėjo. Per pertrauką tarp filmavimų ji norėjo su garsiu aktoriumi sekso scenas pratęsti. „Guli ji šalia manęs nuoga ir jaučiu, kaip ji mane „ima“. Sužinotumėt, kas ta aktorė buvo, tai nukristumėte čia visi“, - intrigavo aktorius.
 
 
  

Žymos: Darbas, televizija, teatras, Kinas, Meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar mes toli nuo žemės? – išsigandusi klausia kapitono dama, pirmąkart patekusi į audrą.– Ne, tikriausiai koks kilometras...– Ačiū Dievui! O kur toji žemė?– Tiesiai po mumis!