Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-11

Lina Anušauskienė: „Iš santuokos su Arvydu nei pralobau, nei karjerą padariau“

  
Lina Anušauskienė: „Iš santuokos su Arvydu nei pralobau, nei karjerą padariau“ L. Anušauskienė žurnalistams papasakojo, kaip jaučiasi ištekėjusi už vyresnio vyro.
Arvydo įvaizdžiui jauna žmona turbūt labiau pakenkė nei padėjo, o aš nei pralobau, nei karjerą padariau.

Neseniai politikas Arvydas Anušauskas vedė dvidešimt septyneriais metais jaunesnę studentę Liną Bulanovaitę. Anušauskienės pavardę pasirinkusi moteris tikina, kad iki šiol jaučia smalsius aplinkinių žvilgsnius dėl ją ir jos vyrą skiriančio amžiaus.

„Eidama gatve su vyru arba užsukusi į parduotuvę, dažnai girdžiu aplinkinių replikas, kad Seimo narys Anušauskas eina su savo jauna žmona, tačiau į veidą man to pasakyti niekas nedrįsta“, - atviravo studentė.
Lina Anušauskienė šiuo metu studijuoja Vilniaus Dailės akademijoje. Jauna moteris tikina puikiai suprantanti, kad jos statusas visuomenėje neprilygsta vyro statusui nei finansine, nei profesine prasme.
 
„Džiaugiuosi, kad vyras manimi besąlygiškai pasitiki. Nemanau, kad esu jam reikalinga tik dėl jaunystės ar grožio, nes jeigu nieko neturėčiau viduje, abejoju, ar mūsų santykiai butų pasiekę vestuves“, - sakė Lina.
 
Kultūros vadybos ir kultūros politikos magistro laipsnio siekianti moteris juokėsi, kad ne kartą yra girdėjusi kalbas, kad galbūt už Seimo nario ištekėjo tik norėdama pasiekti karjeros politikos srityje.
 
Lina tikina, kad nuo politikos yra atsiribojusi, nepriklauso jokiai partijai. Jauna moteris sako, kad iš šios santuokos nesitiki jokios naudos. „Arvydo įvaizdžiui jauna žmona turbūt labiau pakenkė nei padėjo, o aš nei pralobau, nei karjerą padariau", - pasakojo jaunoji Arvydo Anušausko žmona.
 
  

Žymos: Lina Anušauskienė, Arvydas Anušauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris sėdi restorane ir sako padavėjui:
– Atnešk man tai, ką valgo šalia esantis ponas.
Padavėjas atsako:
– Gerai, ponia.
Truputį vėliau padavėjas prieina prie jos staliuko ir sako:
– Ponia, man labai gaila, bet tas ponas nesutinka atiduoti savo porcijos.