Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-14

Londone koncertuosiantis Stano atskeidė, kiek reikia pinigų norint tapti žvaigžde

  
Londone koncertuosiantis Stano atskeidė, kiek reikia pinigų norint tapti žvaigžde Stano žmonės dažnai prašo padėti tapti žvaigžde.
Pasak Stano, norint patekti į šou verslą reikėtų mažiausiai 10 tūkst. eurų, tačiau net ir tiek negarantuoja visapusiškos sėkmės.

Su humoristiniu muzikiniu projektu „Čilinam” netrukus Londone apsilankysiantis dainininkas ir muzikos prodiuseris Stano atskleidė, kad jo žmonės dažnai prašo juos padaryti žvaigždėmis. Tiesa, pačiam Stano tai kelia šypseną. Pasirodo, žvaigžde tapti gali tikrai ne kiekvienas.

„Pagrindinis klausimas į kurį turi atsakyti žvaigžde norintis tapti asmuo yra ne tai, kiek kainuoja tapti žinomu, o kodėl jis nori tapti žinomu. Jei žmonėms reikia tiesiog daug dėmesio, tai žinomumą galima pasiekti daug papraščiau. Lietuvoje tai yra tikrai nesunku.”, - atvyravo balandžio 2 d. koncertuosiantis šou verslo atstovas.
Pasirodo, į su daugeliu Lietuvos žvaigždžių dirbantį muzikos prodiuserį žmonės pagalbos kreipiasi itin dažnai. Kaip „Tiesai” pasakojo pats Stano, užsienyje pagyvenę ir pinigų užsidirbę lietuviai jėgas nori išbandyti muzikiniame pasaulyje, tačiau pinigai čia ne visada atveria duris.
 
Pasak Stano, norint patekti į šou verslą reikėtų mažiausiai 10 tūkst. eurų, tačiau net ir tiek  negarantuoja visapusiškos sėkmės.
 
„Paradoksalu, tačiau jei asmuo iš tiesų turi ką pasakyti, t.y. tikrai yra talentingas, dingsta visos kitos problemos, kaip pinigai, laiko sąnaudos ar galimybių stoka. Tokiu atveju galimybės atsiranda pačios, nes su tokiu žmogumi dirbti yra idomu”, - aiškino Stano.
 
Humoristiniame šou „Vyrai meluoja geriau. Šeimynėlė“ Londone pasirodysiantis šou verslo atstovas pasakojo, kad tie, kurie turi talentą, dažniausiai apie tai patys nežino, nes yra savikritiški. „Talentingi supranta, kad jiems yra kur tobulėti”, - šyptelėjo Stano.
 
Trys žinomos Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės – Marius Jampolskis, Ramūnas Rudokas ir Stano, jau balandžio 2 d. į Londoną atvyksta su nauju muzikiniu humoristiniu šou „Vyrai meluoja geriau. Šeimynėlė“.
 
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.
 
 
 
  

Žymos: Renginys Londone, Stanislavas Stavickis-Stano, čilinam, Stano

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kad žodžiai nesiskirtų nuo darbų, reikia tylėti ir nieko nedaryti.