Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, BNS.LT   |   2017-08-09

M. Mikutavičius aukojasi dėl vaikų

  
M. Mikutavičius aukojasi dėl vaikų
© M.Mikutavičiaus Facebook
Kilnus dainininko poelgis.
Vilniuje bus atnaujintas pirmasis stadionas, jis bus ir su kupolu, kuris leis kamuolį spardyti ir žiemą.

Žinomi vyrai - Marijonas Mikutavičius ir Algirdas Kaušpėdas, Vilniuje žada atgaivinti futbolą, kuris būtų prieinamas visiems norintiems jį žaisti vaikams.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitikimo metu užtikrino, kad jau kitąmet Vilniuje bus atnaujintas pirmasis stadionas, jis bus ir su kupolu, kuris leis kamuolį spardyti ir žiemą.
„Padėk gatvės vaikams“ vadovas G.Tvarijonas sako, kad yra labai maloniai nustebęs, nes buvo įsitikinęs, kad nuo projekto sukūrimo iki pristatymo Vyriausybėje gali praeiti net keli metai. O čia dar nėra trijų mėnesių ir pirmieji rezultatai jau yra.
 
Anot jo, artimiausiu metu planuojamas tarpinstitucinis susitikimas dėl Vilniaus mokyklų sporto aikštynų platesnės renovavimo programos, kuriame dalyvaus Švietimo ir mokslo, Finansų ministerijų, Vilniaus savivaldybės, Kūno kultūros ir sporto departamento atstovai.
 
Graži Iniciatyva gimė, kai vaikų futbolo mokykla „Ataka“, kurios veiklą remia Labdaros ir paramos fondas „Padėk gatvės vaikams“, susidūrė su neišsprendžiama problema - nėra sąlygų kur treniruoti vaikus, nors norinčių lankyti treniruotes vaikų vis daugėjo.
 
„Mokyklų sporto salės yra praktiškai 100% užimtos, o stadionai apleisti. Birželio mėnesį FM „Ataka“ treniruotes lankė beveik 200 vaikų, tarp jų ir iš vaikų globos namų. Prognozuojame, kad rudenį vaikų padaugės iki 300. Ir tai tik per pirmus veiklos metus!“, - apie veiklą pasakoja G.Tvarijonas.
 
LPF „Padėk gatvės vaikams“ apmoka už globos namų, nepasiturinčių šeimų vaikų treniruotes, nuperka sportinę aprangą. Fondo tikslas - sudaryti sąlygas tūkstančiams vaikų sportuoti savo mokykloje arba šalia namų už prieinamą kainą arba nemokamai. Vykdomas vaikų užimtumas yra skirtas alkoholio, narkotikų vartojimo, nusikalstamumo prevencijai, nes užsiėmę ir turintys gerą trenerių pavyzdį vaikai neieško nuotykių gatvėje, yra laimingesni ir socialiai labiau integruoti.
 
  

Žymos: Futbolas, Vaikai, daininikas, M.Mikutavičius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pagal statistiką pati populiariausia vyriška žinutė mobiliuoju telefonu: „Aš tave irgi."