Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, tv3   |   2018-03-04

M. Stasiulis atskleidė slaptą savo talentą

  
M. Stasiulis atskleidė slaptą savo talentą
© tv3
Žinomas vyras turi ne vieną talentą.

Analogų šalyje neturinčio projekto „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ metu prisiminti du dešimtmečiai: penktasis ir dešimtasis. Žiūrovai išvys svarbiausias to laikmečio asmenybes, dainas, šokius, išradimus.

 
Laidos metu bus prisiminta ir muzikos grupė SEL. 1992 metais į lietuviškos muzikos olimpą įsiveržusi grupė iki šiol mėgaujasi didžiuliu populiarumu. Pasiklausyti grupės atliekamų dainų susirenka pilnos arenos žmonių. M. Stasiulis prasitars, kad yra didelis grupės SEL gerbėjas. „Esu fanas, į visus koncertus braunuosi alkūnėmis iki scenos“, – pokštaus projekto vedėjas.
Prieš laidos filmavimą įsijungęs Egidijaus Dragūno hitą „Tu neturėsi manęs“, dešimtmečio kapitonas suprato, kad iki šiol moka visus dainos žodžius. „Net apsiverkiau šios dainos klausydamasis“, – juokaus M. Stasiulis.
 
Tiesa, tai, kad iš tiesų moka SEL hito „Tu neturėsi manęs“ žodžius, M. Stasiulis įrodys jau šį vakarą. Laidos vedėjas gyvai atliks 1994 m. hitą, kuris iki šiol žavi grupės gerbėjus. Ši daina yra iš milžiniško populiarumo sulaukusio grupės albumo „Paskutinį kartą“.
  

Žymos: Muzika, M. Stasiulis, hitai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“