Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-21

Mantas Petruškevičius atskleidė, kad verslas jam „sekasi įdomiai”

  
Mantas Petruškevičius atskleidė, kad verslas jam „sekasi įdomiai” M. Petruškevičius pabrėžė, kad prabangos prekės ir neturi būti skirtos masėms.

Rudens pradžioje prabangų kvapų ir gėlių saloną Vilniuje atidaręs floristas Mantas Petruškevičius prisipažino: „Sekasi įdomiai”.

Indrei Stonkuvienei paklausus, ar lietuviai neįperka prabangių kvapų ar namų interjero detalių, M. Petruškevičius įžvelgė, kad problema – ne kainoje: „Įperka, visi viską gali įpirkti, bet, man atrodo, kad ne įpirkime yra problema, nes žmonės kitiems tokiems prastiems ir prasto skonio dalykams daugiau išleidžia nei ką nors faino ir gero nusipirktų”, – sakė floristas.
I. Stonkuvienė neatlyžo – gal lietuviai linkę pataupyti? Be to, pats M. Petruškevičius prisipažino girdėjęs keistų gandų, kad žmonės nedrįsta užeiti, nors užėję būtų tikrai maloniai nustebinti. Laidos vedėjai paklausus, kokią pigiausią puokštę galėtų nusipirkti jo salone, M. Petruškevičius bandė išsisukti nuo atsakymo, tačiau pasakė, kad už 30 eurų gali išeiti visai nebloga puokštė.
 
Vis dėlto, M. Petruškevičius pabrėžė, kad prabangos prekės ir neturi būti skirtos masėms.
 
Savo salone paryžietišką dvasią siekęs sukurti floristas įkvėpimo sėmėsi iš kelionių metu aplankytų vietų: „Man patinka daiktai su istorija, man patinka daiktai su dulke, aš sakau, kad man svarbiausia – detalės. Dievas slypi detalėse ir čia yra faktas”, – pasakojo M. Petruškevičius.
 
 
  

Žymos: Mantas Petruškevičius, Verslas, floristas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, ar man gripas?
– Taip.
– Kiaulių?
– Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją pagalbą 4 valandą ryto, turėdamas 36,7 °C
temperatūros …